Povezane vesti

Vučić sipao svoja fudbalska sećanja brzinom munje: Koja je jedina greška u njegovom vrsnom pamćenju o dve Zvezdine…

Vučić sipao svoja fudbalska sećanja brzinom munje: Koja je jedina greška u njegovom vrsnom pamćenju o dve Zvezdine…

Danas 23.02.2024
Na svečanosti u beogradskom Centru Sava, po zvanicama i gostima uzdignutoj na najviši državni nivo, proslavljeni fudbalski reprezentativac Zapadne Nemačke Karl-Hajnc Rumenige je proglašen za novog ambasadora Sportskih igara mladih, manifestacije koja… »
Vučić: Mnogo sam naučio iz Zvezdinih utakmica sa Bajernom i berlinskim Dinamom (video)

Vučić: Mnogo sam naučio iz Zvezdinih utakmica sa Bajernom i berlinskim Dinamom (video)

Sportski žurnal 23.02.2024
Predsednik je govorio na svečanosti povodom proglašenja novog ambasadora Sportskih igara mladih Karla-Hajnca Rumenigea. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas, na svečanosti povodom proglašenja novog ambasadora Sportskih igara mladih… »
Rumenige: Zvezda je bila mnogo bolji rival u revanšu (video)

Rumenige: Zvezda je bila mnogo bolji rival u revanšu (video)

Sportski žurnal 23.02.2024
Legenda nemačkog fudnala imenovana za ambasadora Sportskih igara mladih. Legendarni nemački fudbaler Karl-Hajnc Rumenige imenovan je danas za ambasadora Sportskih igara mladih na specijalnoj svečanosti u glavnom gradu Srbije. Svečanosti u Sava centru… »
„Imam petoro dece i osam unučadi. Deca su moj život” Karl-Hajnc Rumenige novi ambasador SIM

„Imam petoro dece i osam unučadi. Deca su moj život” Karl-Hajnc Rumenige novi ambasador SIM

Dnevnik 23.02.2024
BEOGRAD: Legendarni nemački fudbaler Karl-Hajnc Rumenige imenovan je danas za ambasadora Sportskih igara mladih na specijalnoj svečanosti u glavnom gradu Srbije. Svečanosti u Sava centru prisustvovao je i predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Posle… »

Vesti dana »