Povezane vesti

Šapić: Sutra mi nećemo priznati izbore, ići ćemo da se bijemo po ulici

Šapić: Sutra mi nećemo priznati izbore, ići ćemo da se bijemo po ulici

Radio 021 23.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić tvrdi da "nije bilo izborne krađe i da opozicija stvara atmosferu u kojoj više niko neće priznati rezultate nijednih izbora". "Više nikad nijedni izbori – niko ih neće priznati. Sutra… »
Šapić: Sutra mi nećemo priznati izbore, ići ćemo da se bijemo po ulici

Šapić: Sutra mi nećemo priznati izbore, ići ćemo da se bijemo po ulici

N1 Info 23.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić tvrdi da nije bilo izborne krađe, i da opozicija stvara atmosferu u kojoj više niko neće priznati rezultate nijednih izbora. „Više nikad nijedni izbori – niko ih neće priznati. Sutra… »
Srbija Centar: Šapić je već izgubio izbore, mora biti sankcionisan zbog poziva na nasilje

Srbija Centar: Šapić je već izgubio izbore, mora biti sankcionisan zbog poziva na nasilje

Danas 23.02.2024
Član predsedništva stranke Srbija centar (SRCE) Boško Šindić ocenio je da su izuzetno opasne izjave predsednika Privremenog organa u Beogradu Aleksandra Šapića da će SNS ako izgubi izbore da se „biju po ulici“, a to vodi „u građanski… »
Šapić: Sutra mi nećemo priznati izbore, ići ćemo da se bijemo po ulici

Šapić: Sutra mi nećemo priznati izbore, ići ćemo da se bijemo po ulici

Novi magazin 23.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić tvrdi da nije bilo izborne krađe, i da opozicija stvara atmosferu u kojoj više niko neće priznati rezultete nijednih izbora. „Više nikad nijedni izbori – niko ih neće priznati. Sutra… »
„Ići ćemo da se bijemo po ulici, ulazimo u bezvlašće koje vodi u građanski rat“: Da li to Šapić preti sukobima ako…

„Ići ćemo da se bijemo po ulici, ulazimo u bezvlašće koje vodi u građanski rat“: Da li to Šapić preti sukobima ako…

Nova 23.02.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić izjavio je da je i SNS spremna da "ne prizna" izbore i da se "bije po ulici". „Više nikad nijedni izbori – niko ih neće priznati. Sutra mi nećemo da iz priznamo, ići ćemo da se… »

Vesti dana »