Povezane vesti

Puč je bio smišljen unapred: Nestorović se ponovo oglasio, otkrio šta mu je Dodik savetovao! A evo šta će biti s…

Puč je bio smišljen unapred: Nestorović se ponovo oglasio, otkrio šta mu je Dodik savetovao! A evo šta će biti s…

Kurir 23.02.2024
Poslušao sam Milorada Dodika koji mi je rekao da sedam ljudi ne može ništa da vodi. Zato osnivamo stranku "Pravi Mi" čiji ću biti lider, kazao je za Sputnjik Branimir Nestorović, nosilac liste "Mi – glas iz naroda". On smatra da je sve što se… »
Nestorović: Poslušao sam Dodika i predložio da budem predsednik pokreta

Nestorović: Poslušao sam Dodika i predložio da budem predsednik pokreta

Danas 23.02.2024
Poslušao sam Milorada Dodika koji mi je rekao da sedam ljudi ne može ništa da vodi. Zato osnivamo stranku „Pravi Mi“ čiji ću biti lider, rekao je za Sputnjik Branimir Nestorović, nosilac liste „Mi – glas iz naroda“, prenosi Nova.rs… »
Nestorović priznao da je poslušao Dodika i ispričao kako je došlo do cepanja njegovog pokreta

Nestorović priznao da je poslušao Dodika i ispričao kako je došlo do cepanja njegovog pokreta

Nova 23.02.2024
Poslušao sam Milorada Dodika koji mi je rekao da sedam ljudi ne može ništa da vodi. Zato osnivamo stranku „Pravi Mi“ čiji ću biti lider, rekao je za Sputnjik Branimir Nestorović, nosilac liste "Mi – glas iz naroda". Nestorović smatra da je… »

Vesti dana »