Povezane vesti

Dodik: Niti sam šta tražio od Nestorovića, niti me je on za nešto molio

Dodik: Niti sam šta tražio od Nestorovića, niti me je on za nešto molio

Beta 23.02.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas u Banjaluci da nije obavešten o stanju u pokretu "Mi - glas iz naroda", navodeći da od jednog od lidera tog pokreta Branimira Nestorovića nije ništa tražio, niti ga je Nestorović za nešto… »
Šta je Dodik rekao o svom razgovoru sa Nestorovićem?

Šta je Dodik rekao o svom razgovoru sa Nestorovićem?

Danas 23.02.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da nije obavešten o stanju u pokretu „Mi – glas iz naroda“ u kojem su iznesena neslaganja lidera, prenosi RT Republike Srpske, pomenuvši i da je tek došao sa puta. Nemam pojma, noćas sam sletio… »
Dodik: Niti sam šta tražio od Nestorovića, niti me je on za nešto molio

Dodik: Niti sam šta tražio od Nestorovića, niti me je on za nešto molio

NIN 23.02.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je u Banjaluci da nije obavešten o stanju u pokretu "Mi - glas iz naroda", navodeći da od jednog od lidera tog pokreta Branimira Nestorovića nije ništa tražio, niti ga je Nestorović za nešto molio… »
Nestorović kaže da je poslušao Dodika, a šta on kaže

Nestorović kaže da je poslušao Dodika, a šta on kaže

N1 Info 23.02.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da nije obavešten o stanju u pokretu "Mi - glas iz naroda" u kojem je došlo do neslaganja osnivača. Dodik je na konferenciji za novinare u Banjaluci rekao da je razgovarao sa jednim od lidera… »
Dodik: Nisam ništa tražio od Nestorovića

Dodik: Nisam ništa tražio od Nestorovića

Telegraf 23.02.2024
Nestoroviću je, kazao je, preneo da bi bilo dobro da se formira vlast u Beogradu da bi se Srbija stabilizovala. Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da nije obavešten o stanju u pokretu "Mi - glas iz naroda" u kojem je došlo do… »

Vesti dana »