Povezane vesti

Bila je s mojim bivšim! Sara Jo posle 12 godina otkrila razlog svađe s Nevenom: Stavila sam tačku, bilo mi je grozno

Bila je s mojim bivšim! Sara Jo posle 12 godina otkrila razlog svađe s Nevenom: Stavila sam tačku, bilo mi je grozno

Mondo 23.02.2024
Sara Jo nakon 12 godina tišine progovorila je o razlogu svađe sa Nevenom Božović. Sara Jo nakon 12 godina tišine progovorila je o razlogu svađe sa Nevenom Božović. Nevena Božović i Sara Jovanović nekada su bile deo grupe "Moje tri", a od tada… »
„Bila je u vezi sa mojim bivšim“: Sara Jo nakon 12 godina otkrila razlog svađe sa Nevenom Božović i nepoznate detalje…

„Bila je u vezi sa mojim bivšim“: Sara Jo nakon 12 godina otkrila razlog svađe sa Nevenom Božović i nepoznate detalje…

Nova 23.02.2024
Pevačica Sara Jo proslavila se tokom takmičenja u "Prvi glas Srbije", a nakon toga nastavila je da niže uspehe i gradi svoju muzičku karijeru. Sara Jo učestvovala je u drugoj sezoni ovog popularnog muzičkog takmičenja koja se snimala 2012. godine… »
Evo ko je zgodni sportista koji je zaveo saru i nevenu Zbog njega su se posvađale, a on je danas oženjen ovom lepoticom i ima…

Evo ko je zgodni sportista koji je zaveo saru i nevenu Zbog njega su se posvađale, a on je danas oženjen ovom lepoticom i ima…

Blic 23.02.2024
Mlada pevačica Sara Jovanović rešila je da otkrije pravi razlog zbog kog više ne razgovara sa nekada veoma bliskom drugaricom i koleginicom, Nevenom Božović, sa kojom je bila u grupi "Moje 3". Sara je priznala da je glavni razlog mladić, njen… »
Sara jo konačno otkrila zašto je zaratila sa Nevenom Božović! Svađa je krenula zbog dečka, reč je o našem čuvenom…

Sara jo konačno otkrila zašto je zaratila sa Nevenom Božović! Svađa je krenula zbog dečka, reč je o našem čuvenom…

Kurir 23.02.2024
Mlada pevačica Sara Jovanović rešila je da otkrije pravi razlog zbog kog više ne razgovara sa nekada veoma bliskom drugaricom i koleginicom, Nevenom Božović, sa kojom je bila u grupi "Moje 3". Sara je priznala da je glavni razlog mladić, njen… »
"Smuvala se sa mojim bivšim": Sara Jo nakon 12 godina otkrila razlog svađe sa Nevenom Božović: "Znala sam zašto je to…

"Smuvala se sa mojim bivšim": Sara Jo nakon 12 godina otkrila razlog svađe sa Nevenom Božović: "Znala sam zašto je to…

Blic 23.02.2024
Pevačica Sara Jo postala je zapažena u javnosti tokom takmičenja u "Prvom glasu Srbije". Sara je učestvovala u drugoj sezoni ovog muzičkog takmičenja koje se odigravalo 2012. godine, a nakon istog sa svojim koleginicama Nevenom Božović i Mirnom… »

Vesti dana »