Povezane vesti

"Izgledala sam kao mečka božana" Srpska pevačica smršala 18 kila - Ruža se skinula u bikini, pršte slike iz Dubaija!

"Izgledala sam kao mečka božana" Srpska pevačica smršala 18 kila - Ruža se skinula u bikini, pršte slike iz Dubaija!

Mondo 24.02.2024
Pevačica Ruža Rupić otkrila kako je uspela da skine višak kilograma. Pevačica Ruža Rupić otkrila kako je uspela da skine višak kilograma Pevačica Ruža Rupić je za dva meseca uspela da smrša čak 18 kilograma. Priznala je da joj nije bilo lako… »
"Ručam picu, večeram slanu palačinku i smršala sam 18 KG!" Pevačica se uz pomoć ove dijete istopila za dva meseca

"Ručam picu, večeram slanu palačinku i smršala sam 18 KG!" Pevačica se uz pomoć ove dijete istopila za dva meseca

Kurir 24.02.2024
Pevačica i influenserka Ruža Rupić priznaje da je oduvek imala problema sa viškom kilograma jer obožava da jede, ali je pre par godina odlučila da bude disciplinovanija i da svoju figuru dovede do željenog izgleda. Imala je 78 kilograma, a sada ima… »
Pevačica smršala 18 kilograma, pa otkrila kako je dovela liniju do savršenstva: Ove namirnice su joj strogo zabranjene

Pevačica smršala 18 kilograma, pa otkrila kako je dovela liniju do savršenstva: Ove namirnice su joj strogo zabranjene

Blic 24.02.2024
Pevačica i influenserka Ruža Rupić u jednom periodu svog života nabacila je značajan broj kilograma, a kroz veoma kratak period istih se uspešno rešila. Ruža je za svega dva meseca uspela da smrša čak 18 kilograma. Priznala je da joj nije bilo… »

Vesti dana »