Povezane vesti

"Dotakao sam dno..." Ispovest Veljka Ražnatovića: "Bogdana sme još jednom da zatrudni!" Evo šta kaže za Gudelja

"Dotakao sam dno..." Ispovest Veljka Ražnatovića: "Bogdana sme još jednom da zatrudni!" Evo šta kaže za Gudelja

Kurir 24.02.2024
Mladi bokser i sin pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Veljko Ražnatović, prvi put je izneo u javnost brojne stvari vezane za svoj život i porodicu. Progovorio je i o odnosu svoje majke sa njegovom decom, sinovima Željkom i Krstanom. Poznato je da… »
Cecina želja je zapovest za snajku i unuke, ali je Veljko presekao: Neće to moći tako…

Cecina želja je zapovest za snajku i unuke, ali je Veljko presekao: Neće to moći tako…

Svet & Skandal 24.02.2024
Sinovi Veljka Ražnatovića svoju baku zovu po imenu Veljko Ražnatović je ponosni otac dvojice dečaka, Željka i Krstana, a uskoro će dobiti i trećeg sina kojeg će nazvati Ilijan. Sa svojom suprugom Bogdanom i sinovima živi i Titelu i uživa u… »
Veljko otvorio dušu o arkanu: "Da je živ nikad ne bi bio ponosan na moju prošlost, možda bi hteo..."

Veljko otvorio dušu o arkanu: "Da je živ nikad ne bi bio ponosan na moju prošlost, možda bi hteo..."

Kurir 24.02.2024
Veljko Ražnatović od malena je javnosti poznat kao sin folk pevačice Svetlane Cece Ražnatović i Željka Ražnatovića Arkana, zbog čega je uz sestru Anastasiju konstantno bio prisutan u medijima. On je sada po prvi put izneo u javnost brojne stvari… »

Vesti dana »