Povezane vesti

Umislio da je lik iz igrice i vikao da je lud! Detalji haosa u školi u Sarajevu, dečak skalpelom napadao đake, krv na sve…

Umislio da je lik iz igrice i vikao da je lud! Detalji haosa u školi u Sarajevu, dečak skalpelom napadao đake, krv na sve…

Kurir 24.02.2024
Incident koji je potresao Sarajevo dogodio se u Osnovnoj školi "Šip", kada je jedan od učenika doneo skalpel u školu i s njim mahao pred učenicima u svlačionici. Kako smo ranije pisali, dečak se samopovredio za to vreme, a reagovala je i policija… »
Incident u Sarajevu: Učenik doneo skalpel u školu, zadobio teške telesne povrede

Incident u Sarajevu: Učenik doneo skalpel u školu, zadobio teške telesne povrede

Kurir 24.02.2024
U Osnovnoj školi "Šip" u Sarajevu u četvrtak, odvijala se velika drama, kada je jedan od učenika u školu došao i doneo skalpel. Učenik je mahao tim skalpelom, na šta su se drugi učenici prepali. Došlo je i do naguravanja tog učenika sa… »
Drama u osnovnoj školi "Šip": Dečak doneo skalpel, pa sebi naneo teške povrede

Drama u osnovnoj školi "Šip": Dečak doneo skalpel, pa sebi naneo teške povrede

Telegraf 24.02.2024
Uznemireni roditelji kada su saznali za ovaj incident pozvali su policiju. U Osnovnoj školi "Šip" u Sarajevu u četvrtak, protekle sedmice, odvijala se velika drama, kada je jedan od učenika u školu došao i doneo skalpel, saznaje portal "Avaza". Kako… »
"Oponašao lika iz igrice i vikao da je: Lud!"Detalji incidenta u školi u Sarajevu, dečak skalpelom pretio đacima: Krv je…

"Oponašao lika iz igrice i vikao da je: Lud!"Detalji incidenta u školi u Sarajevu, dečak skalpelom pretio đacima: Krv je…

Blic 24.02.2024
U sarajevskoj Osnovnoj školi "Šip" došlo je do incidenta u kojem je jedan od učenika doneo skalpel u školu i s njim mahao pred učenicima u svlačionici. Kako smo ranije pisali, dečak se samopovredio za to vreme, a reagovala je i policija. - Sam… »
Učenik doneo skalpel u školu, krv prskala na sve strane! Drama u Sarajevu, majka jednog đaka: Vikao je da je lud

Učenik doneo skalpel u školu, krv prskala na sve strane! Drama u Sarajevu, majka jednog đaka: Vikao je da je lud

Mondo 24.02.2024
U Osnovnoj školi "Šip" u Sarajevu je došlo do incidenta kada je učenik doneo skalpel u školu. U Osnovnoj školi "Šip" u Sarajevu je došlo do incidenta kada je učenik doneo skalpel u školu. U sarajevskoj Osnovnoj školi "Šip" je izbio incident… »
Oponašao je lika iz igrice i govorio "ja sam lud": Detalji drame u sarajevskoj školi u kojoj se učenik povredio nožem

Oponašao je lika iz igrice i govorio "ja sam lud": Detalji drame u sarajevskoj školi u kojoj se učenik povredio nožem

Večernje novosti 24.02.2024
U SARAJEVSKOJ Osnovnoj školi "Šip" došlo je do incidenta u kojem je jedan od učenika doneo skalpel u školu i s njim mahao pred učenicima u svlačionici. Foto: Jutjub/Pogled Ba Kako je "Avaz" pisao, dečak se samopovredio za to vreme, reagovala je i… »
Dečak doneo skalpel u školu: Panika u Sarajevu: Pretio đacima u učionicama, pa se posekao

Dečak doneo skalpel u školu: Panika u Sarajevu: Pretio đacima u učionicama, pa se posekao

Blic 24.02.2024
Učenik šestog razreda je prošlog četvrtka doneo skalpel u OŠ "Šip" u Sarajevu i pretio drugoj deci, nakon čega je nastala prava panika, a intervenisala je i policija. Prema prvim informacijama, dečak je pretio učenicima u prostorijama škole, a… »
Učenik u Sarajevu doneo skalpel u školu - došlo do ozbiljnog samopovređivanja

Učenik u Sarajevu doneo skalpel u školu - došlo do ozbiljnog samopovređivanja

Euronews 24.02.2024
U osnovnoj školi "Šip" u Sarajevu, učenik šestog razreda je doneo skalpel u školu, a tokom sukoba s vršnjacima kojima je pretio, dečak je sam sebi naneo povrede. On je nakon incidenta, koji se dogodio u četvrtak, prevezen u bolnicu, gde su… »
Majka učenika iz škole na Šipu: Nastala je vriska i haos, oponašao je lika iz igrice i govorio "ja sam lud"

Majka učenika iz škole na Šipu: Nastala je vriska i haos, oponašao je lika iz igrice i govorio "ja sam lud"

Telegraf 24.02.2024
Reagovala je i policija. U sarajevskoj Osnovnoj školi "Šip" došlo je do incidenta u kojem je jedan od učenika doneo skalpel u školu i s njim mahao pred učenicima u svlačionici. Kako je "Avaz" pisao, dečak se samopovredio za to vreme, reagovala je… »
Doneo nož u školu, pa sebi naneo teške povrede

Doneo nož u školu, pa sebi naneo teške povrede

Vesti online 24.02.2024
U osnovnoj školi “Šip” u Sarajevu, učenik šestog razreda je doneo skalpel u školu, a tokom sukoba s vršnjacima kojima je pretio, dečak je sam sebi naneo povrede. On je nakon incidenta, koji se dogodio u četvrtak, prevezen u bolnicu, gde su… »
Dečak doneo skalpel, pa sebi naneo teške povrede: Drama u osnovnoj školi u Sarajevu

Dečak doneo skalpel, pa sebi naneo teške povrede: Drama u osnovnoj školi u Sarajevu

Večernje novosti 24.02.2024
U OSNOVNOJ školi "Šip" u Sarajevu u četvrtak, protekle sedmice, odvijala se velika drama, kada je jedan od učenika u školu došao i doneo skalpel, saznaje portal "Avaza". Ilustracija Kako se saznaje, učenik je mahao tim skalpelom, na šta su se… »

Vesti dana »