Povezane vesti

Svi misle da ima savršeno telo, ali Nikoliju ovo tera u očaj

Svi misle da ima savršeno telo, ali Nikoliju ovo tera u očaj

Svet & Skandal 25.02.2024
Nikolija Jovanović estetske operacije nikada nije krila Pevačica Nikolija Jovanović nikada nije krila da se za njen izgled nije baš u potpunosti pobrinula majka priroda, te da je nešto delo plastičnog hirurga. Ćerka Vesne Zmijanac na početku… »
Nikolija - nekad i SAD! Pevačica korigovala sve što joj se ne dopada! Mnogi je neće prepoznati! Transformacija

Nikolija - nekad i SAD! Pevačica korigovala sve što joj se ne dopada! Mnogi je neće prepoznati! Transformacija

Kurir 25.02.2024
Nikolija Jovanović pažnju medija je privukla kao ćerka folk zvezde Vesne Zmijanac, a veoma brzo izborila se za svoje mesto pod suncem. Ipak, kad je 2011. godine počela da krči svoj muzički put, mlada pevačica izgledala je znatno drugačije nego… »
"Bila sam ravna k'o daska" Pre 13 godina izgledala skroz drugačije - radila grudi, usne, zube i nos, pa se pokajala!

"Bila sam ravna k'o daska" Pre 13 godina izgledala skroz drugačije - radila grudi, usne, zube i nos, pa se pokajala!

Mondo 25.02.2024
Nikolija Jovanović je na društvenoj mreži otkrila sve estetske intervencije koje je imala. Nikolija Jovanović je na društvenoj mreži otkrila sve estetske intervencije koje je imala Pevačica Nikolija Jovanović, ćerka Vesne Zmijanac koja je nedavno… »
"Bila sam ravna kao daska": Ovako je Nikolija Jovanović izgledala pre svih operacija, promenila lični opis - Zbog jedne…

"Bila sam ravna kao daska": Ovako je Nikolija Jovanović izgledala pre svih operacija, promenila lični opis - Zbog jedne…

Blic 25.02.2024
Pevačica Nikolija Jovanović smatra se jednom od "modnih ikona" na domaćoj javnoj sceni, a pažnju medija je privukla kao ćerka folk zvezde Vesne Zmijanac, a veoma brzo izborila se za svoje mesto pod estradnim nebom. Ona je pre 13 godina učestvovala u… »

Vesti dana »