Povezane vesti

Rastanak s mojom Grčkom

Rastanak s mojom Grčkom

Politika 25.02.2024
​Na kraju osmogodišnjeg mandata u Atini srpski ambasador za nedeljno izdanje najpoznatijeg grčkog lista „Katimerini“ piše o zemlji i narodu koje je zavoleo. Otkako sam kao srpski ambasador stigao u Atinu u Grčkoj je tri puta biran parlament… »
Srpski ambasador piše o osmogodišnjem mandatu u Grčkoj: Emotivan oproštaj Dušana Spasojevića od zemlje koju je zavoleo

Srpski ambasador piše o osmogodišnjem mandatu u Grčkoj: Emotivan oproštaj Dušana Spasojevića od zemlje koju je zavoleo

Blic 25.02.2024
Na kraju osmogodišnjeg mandata u Atini srpski ambasador Dušan Spasojević za nedeljno izdanje „Katimerinija“ piše o zemlji i narodu koje je zavoleo. - Otkako sam kao srpski ambasador stigao u Atinu u Grčkoj je tri puta biran parlament. Promenila… »
Srpski ambasador piše o osmogodišnjem mandatu u Grčkoj: Emotivan oproštaj Dušana Spasojevića od zemlje koju je zavoleo

Srpski ambasador piše o osmogodišnjem mandatu u Grčkoj: Emotivan oproštaj Dušana Spasojevića od zemlje koju je zavoleo

Blic 25.02.2024
Na kraju osmogodišnjeg mandata u Atini srpski ambasador Dušan Spasojević za nedeljno izdanje „Katimerinija“ piše o zemlji i narodu koje je zavoleo. - Otkako sam kao srpski ambasador stigao u Atinu u Grčkoj je tri puta biran parlament. Promenila… »
Rastanak s mojom Grčkom i gostoprimstvom jačim od briselskih propisa

Rastanak s mojom Grčkom i gostoprimstvom jačim od briselskih propisa

RTS 25.02.2024
Na kraju osmogodišnjeg mandata u Atini ambasador Srbije u Grčkoj, Dušan Spasojević, za nedeljno izdanje „Katimerinija“ piše o zemlji i narodu koje je zavoleo, o običajima koje Evropljani često ne razumeju, gostoprimstvu kojem se Srbi dive i o… »

Vesti dana »