Povezane vesti

Voditeljka o krahu braka sa Žarkom Lazićem: Bilo je strašno, ipak je to trauma! Ne kajem se zbog razvoda

Voditeljka o krahu braka sa Žarkom Lazićem: Bilo je strašno, ipak je to trauma! Ne kajem se zbog razvoda

Mondo 25.02.2024
Voditeljka Bojana Lazić progovorila je o braku, ali i razvodu od Žarka Lazića. Voditeljka Bojana Lazić progovorila je o braku, ali i razvodu od Žarka Lazića. VoditeljkaBojana Lazić, koja je pre nekoliko godina prešla sa televizije Grand na Pink… »
Voditeljka pinka progovorila o bivšem braku sa Žarkom Lazićem: Ne kajem se što sam se udala mlada, ali...

Voditeljka pinka progovorila o bivšem braku sa Žarkom Lazićem: Ne kajem se što sam se udala mlada, ali...

Kurir 25.02.2024
Voditeljka "Pink" televizije, Bojana Lazić, bila je u braku sa glumcem i voditeljem, Žarkom Lazićem. Bojana je sada, u intervjuu za domaće medije, priznala da joj je razvod bio jedna vrsta traume. - Ne kajem se ni što sam se udala mlada, ali ni što… »
"Ne kajem se ni što sam se udala mlada, a ni što sam se razvela": Voditeljka Pinka iskreno o krahu braka sa glumcem: "bilo mi…

"Ne kajem se ni što sam se udala mlada, a ni što sam se razvela": Voditeljka Pinka iskreno o krahu braka sa glumcem: "bilo mi…

Blic 25.02.2024
Voditeljka "Pink" televizije, Bojana Lazić, bila je u braku sa glumcem i voditeljem, Žarkom Lazićem. Bojana je sada, u intervjuu za domaće medije, priznala da joj je razvod bio jedna vrsta traume. - Ne kajem se ni što sam se udala mlada, a ni što… »

Vesti dana »