Povezane vesti

Ubij se, đubre jedno, baci se pod voz: Majka iz Karlovca osuđena jer je slala jezive poruke sinu tinejdžeru

Ubij se, đubre jedno, baci se pod voz: Majka iz Karlovca osuđena jer je slala jezive poruke sinu tinejdžeru

Kurir 25.02.2024
Neimenovana majka (50) iz Karlovca proglašena je krivom i osuđena jer je vređala sina (18) zbog loših ocena. Majka je prema navodima iz presude prošlog septembra počinila p sihičko nasilje u porodici jer je sinu slala poruke putem aplikacije Vacap… »
Majka iz Hrvatske osuđena jer je vređala sina zbog slabih ocena: "Ja sam te rodila, ja ću te i zadaviti"

Majka iz Hrvatske osuđena jer je vređala sina zbog slabih ocena: "Ja sam te rodila, ja ću te i zadaviti"

Telegraf 25.02.2024
Na sudu se branila da je bila revoltirana njegovim slabijim ocenama i agresivnijem ponašanju, kao i odustajanjem od učestvovanja u vanškolskim aktivnostima. Majka (50) proglašena je krivom i osuđena jer je u SMS-ovima vređala sina (18) zbog loših… »
"Ubij se, đubre jedno": Majka iz Karlovca osuđena jer je vređala sina zbog loših ocena, evo kako je kažnjena

"Ubij se, đubre jedno": Majka iz Karlovca osuđena jer je vređala sina zbog loših ocena, evo kako je kažnjena

Blic 25.02.2024
Majka (50) proglašena je krivom i osuđena jer je u sms porukama vređala sina (18) zbog loših ocena. Prema presudi, majka je prošle godine u septembru u Karlovcu počinila psihičko nasilje u porodici jer je slala poruke putem aplikacije Vatsapa sinu… »

Vesti dana »