Povezane vesti

„Ja njoj ne mogu da budem ni drugarica ni mama“: Ovako je Jovana Joksimović pričala o odnosu sa Željkovom ćerkom, pa…

„Ja njoj ne mogu da budem ni drugarica ni mama“: Ovako je Jovana Joksimović pričala o odnosu sa Željkovom ćerkom, pa…

Nova 25.02.2024
Željko i Jovana Joksimović već godinama su u braku u kom su dobili troje dece, sina Kostu i ćerke Anu i Srnu. Ipak, kao što je poznato, pre nego što se oženio Jovanom, Željko je bio u braku sa Vesnom iz Valjeva sa kojom je dobio ćerku Minu koja… »
Ne mogu da joj budem drugarica, ni mama! Jovana Joksimović o odnosu sa Željkovom ćerkom iz prvog braka

Ne mogu da joj budem drugarica, ni mama! Jovana Joksimović o odnosu sa Željkovom ćerkom iz prvog braka

Mondo 25.02.2024
Jovana Joksimović progovorila je o odnosu sa Željkovom ćerkom iz prvog braka. Jovana Joksimović progovorila je o odnosu sa Željkovom ćerkom iz prvog braka. Željko Joksimović godinama je u skladnom braku sa voditeljkom Jovanom Joksimovićem s kojom… »
Jovana Joksimović brutalno iskreno o željkovoj ćerki: Ja njoj ne mogu da budem drugarica...

Jovana Joksimović brutalno iskreno o željkovoj ćerki: Ja njoj ne mogu da budem drugarica...

Kurir 25.02.2024
Pre nego što je upoznao sadašnju suprugu Jovanu Joksimović, Željko Joksimović je bio u braku iz kog ima ćerku Minu. Nije poznato u kakvim je Željko danas odnosima sa bivšom ženom Vesnom, ali za svoje prvo dete izuzetno je vezan. Popularni pevač… »

Vesti dana »