Povezane vesti
Ovo je zamka smrti, ne ukrcavajte se! Džeki sa kruzera na kom se sumnja da hara kolera: Svuda su bolesni ljudi
Telegraf 26.02.2024
Kako za Telegraf.rs navodi jedna od putnica, Viki Adams, i dalje se nalaze na brodu, a dodaje da najverovatnije ima više zaraženih nego što je zvanično prijavljeno. Oko 2.000 putnika zarobljeno je na kruzeru "Norwegian dawn" u blizini obala Mauricijusa… »
Kolera na kruzeru sa 2.000 putnika? Brod u karantinu kod obala Mauricijusa, putnicima zabranjeno iskrcavanje
Euronews 26.02.2024
Kako prenose nemački mediji, kruzer "Norwegian Dawn", sa oko 2.000 putnika, u karantinu je blizu obala Mauricijusa jer putnici na brodu imaju dijareju, a strahuje se da su zaraženi kolerom. Brod koji plovi pod zastavom Bahama zaustavljen je kraj… »
Kruzer sa 2.000 putnika u karantinu: Sumnja se da na brodu hara kolera
Telegraf 26.02.2024
Trenutno je u toku ispitivanje obolelih, a zaposleni u zdravstvenim službama na Mauricijusu su se ukrcali na brod i uzeli uzorke od 15 putnika kako bi utvrdili uzrok bolesti. Kruzer "Norwegian Dawn", sa oko 2.000 putnika, u karantinu je blizu obala… »
Vesti dana »
'Izrael nas je uvukao u rat, nije bilo pretnje Irana': Ostavka šefa američke službe za borbu protiv terorizma
BBC News pre 2 satajoš 27 povezanih
Lokalni izbori u Srbiji, 10 novih trka: Ko, gde, kada i kakva je uloga 'fantomskih lista'
Radio 021 pre 10 satijoš 7 povezanih
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Glas Zaječara pre 11 satijoš 2 povezane
Prekid saradnje Srbije sa Evrodžastom: "Na svaki način se otežava da se dođe do visoke korupcije i organizovanih kriminalnih grupa"
N1 Info pre 10 satijoš 2 povezane
Telekom Srbija: Iz korisničke baze ukraden manji deo podataka korisnika usluge satelitske televizije
Glas Šumadije pre 22 minutajoš 27 povezanih


