Povezane vesti

Dobio američku penziju, pa doživeo moždani udar: Emotivna ispovest Šekija Turkovića - "Ko je njihov dinar uzeo umro je!"

Dobio američku penziju, pa doživeo moždani udar: Emotivna ispovest Šekija Turkovića - "Ko je njihov dinar uzeo umro je!"

Mondo 26.02.2024
Šeki Turković za domaće medije otkrio je da je stekao pravo na američku penziju, gde je i proveo jedan deo života, ali stvari ispale onakve kako je očekivao. Šeki Turković za domaće medije otkrio je da je stekao pravo na američku penziju, gde je… »
"Stekao sam Američku penziju, ko iskoristi njihov dinar odmah umre" Naš legendarni pevač vozio kombi u inostranstvu…

"Stekao sam Američku penziju, ko iskoristi njihov dinar odmah umre" Naš legendarni pevač vozio kombi u inostranstvu…

Blic 26.02.2024
Pevač Šeki Turković za domaće medije otkrio je da je stekao pravo na Američku penziju, gde je i proveo jedan deo života. - Stekao sam pravo na neku penziju u Americi, ko je njihov dinar iskoristio on je odmah umro. Mala mi je američka penzija… »
"Stekao sam Američku penziju, ko iskoristi njihov dinar odmah umre" Šeki Turkovič doživeo moždani udar, evo zašto se…

"Stekao sam Američku penziju, ko iskoristi njihov dinar odmah umre" Šeki Turkovič doživeo moždani udar, evo zašto se…

Kurir 26.02.2024
Šeki Turković za domaće medije otkrio je da je stekao pravo na Američku penziju, gde je i proveo jedan deo života. - Stekao sam pravo na neku penziju u Americi, ko je njihov dinar iskoristio on je odmah umro. Mala mi je američka penzija, razočarao… »

Vesti dana »