Povezane vesti

Ukrajinska plejboj zečica pogođena metkom u glavu Bežala iz Kijeva s decom i ostala bez oka, najmlađi sin je nije poznao…

Ukrajinska plejboj zečica pogođena metkom u glavu Bežala iz Kijeva s decom i ostala bez oka, najmlađi sin je nije poznao…

Kurir 26.02.2024
Ukrajinka Irina Bilocerkovec, majka troje dece koja su trupe ruskog predsednika Vladimira Putina pogodile hicem u glavu i izbile joj oko, nakon operacije je pozirala na naslovnoj strani "Plejboja". Britanski tabloid San navodi da ona sada ima poruku… »
Plejbojevu zečicu u Ukrajini pogodio metak u glavu: "Pola lica mi je uništeno, sin me nije prepoznao"

Plejbojevu zečicu u Ukrajini pogodio metak u glavu: "Pola lica mi je uništeno, sin me nije prepoznao"

Blic 26.02.2024
Irina Bilocerkovec postala je simbol ukrajinskog otpora otkako je u ruskom napadu na Kijev izgubila oko, nakon čega je morala da prođe kroz komplikovanu rekonstruktivnu operaciju lica. U međuvremenu je, sa povezom preko oka i u metalnom bikiniju… »
Plejboj zečica irina izgubila oko u ratu u Ukrajini! "Putinova vojska me upucala u glavu, mislila sam da ću umreti!"

Plejboj zečica irina izgubila oko u ratu u Ukrajini! "Putinova vojska me upucala u glavu, mislila sam da ću umreti!"

Mondo 26.02.2024
Irinu je pogodio metak u glavu u Ukrajini i ostala je bez oka. Irinu je pogodio metak u glavu u Ukrajini i ostala je bez oka. Irina Bilocerkovec postala je simbol ukrajinskog prkosa otkako je izgubila oko u ruskom napadu na Kijev, nakon čega je morala da… »

Vesti dana »