Povezane vesti

Potresne reči trenera ubijenog Stefana Mladić hteo da pomogne, oni se vratili i ubadali ga! "Izvadili su mu organe, on je…

Potresne reči trenera ubijenog Stefana Mladić hteo da pomogne, oni se vratili i ubadali ga! "Izvadili su mu organe, on je…

Kurir 26.02.2024
Trener MMA borca Stefana Savića, koji je ubijen na Dorćolu u noći između subote i nedelje, obratio se skupu i rekao da će svi naknadno biti obavešteni kada će se obaviti sahrana mladića. - Mi sada idemo u bolnicu da posetimo heroja koji je… »
"Stefane, nismo stigli da pričamo, SAD je kasno za to, volim te" Potresna poruka i cveće na mestu ubistva MMA borca (foto)

"Stefane, nismo stigli da pričamo, SAD je kasno za to, volim te" Potresna poruka i cveće na mestu ubistva MMA borca (foto)

Kurir 26.02.2024
Reprezentativac Srbije Stefan Savić (23), osvajač bronzane medalje na svetskom prvenstvu u MMA, ubijen je nakon što mu je nepoznati napadač zario nož u srce posle svađe na Dorćolu u Beogradu, a danas su se njegovi najmiliji okupili na mestu gde je… »
Ovo je najtužnija slika koja je osvanula u Beogradu: Pored Stefanove fotografije sveće, na cveću jedna poruka

Ovo je najtužnija slika koja je osvanula u Beogradu: Pored Stefanove fotografije sveće, na cveću jedna poruka

Telegraf 26.02.2024
Stefan Savić ubijen je juče na Dorćolu. Od srpskog reprezentativaca MMA borca Stefana Savića (23) koji je ubijen juče u Beogradu opraštaju se njegovi najbliži. Na desetine zapaljenih sveća, buket cveća sa porukom i njegova slika. - Stefane, nismo… »
Istrčao iz kola da pomogne Stefanu, pa brutalno izboden: Trener ubijenog MMA borca otkrio nove detalje zločina na Dorćolu

Istrčao iz kola da pomogne Stefanu, pa brutalno izboden: Trener ubijenog MMA borca otkrio nove detalje zločina na Dorćolu

Nova 26.02.2024
"Mi još ne znamo kada će biti sahrana. Mi ćemo sada otići do bolnice da posetimo mladića koji je pokušao da spasi Stefana, pa je i sam ranjen. On je za nas junak, heroj", rekao je okupljenima na mestu zločina na Dorćolu trener Stefana Savića, MMA… »
Trener ubijenog MMA borca Stefana otkrio detalje! "Ranjeni mladić je istrčao iz kola da mu pomogne, on je naš heroj!"

Trener ubijenog MMA borca Stefana otkrio detalje! "Ranjeni mladić je istrčao iz kola da mu pomogne, on je naš heroj!"

Mondo 26.02.2024
Trener ubijenog MMA borca Stefana Savića je otkrio detalje ubistva u Beogradu. Trener ubijenog MMA borca Stefana Savića je otkrio detalje ubistva u Beogradu. "Mi još ne znamo kada će biti sahrana. Mi ćemo sada otići do bolnice da posetimo mladića… »
FOTO: Porodica i prijatelji paljenjem sveća odali počast MMA borcu ubijenom u Beogradu

FOTO: Porodica i prijatelji paljenjem sveća odali počast MMA borcu ubijenom u Beogradu

Radio 021 26.02.2024
Porodica i prijatelji MMA borca Stefana Savića (23) okupili su se danas na uglu Dobračine i Dunavske ulice u Beogradu, kako bi odali počast tragično nastradalom sportisti. Savić je izboden nožem u noći između subote i nedelje, a preminuo je u… »
Pokušao da pomogne ubijenom Stefanu, pa izboden: "Blic" saznaje: Ranjavanje i ubistvo na Dorćolu povezani!

Pokušao da pomogne ubijenom Stefanu, pa izboden: "Blic" saznaje: Ranjavanje i ubistvo na Dorćolu povezani!

Blic 26.02.2024
Ubistvo Stefana Savića i ranjavanje Stefana M. koja su se dogodila u noći između subote i nedelje povezana su, saznaje "Blic". Prema informacijama koje posedujemo, Stefan M. kojeg su policajci zatekli u vozilu krvavog i to na Terazijama, pokušao je da… »
Istrčao iz kola da pomogne stefanu, pa brutalno izboden: Trener ubijenog MMA borca otkrio nove detalje zločina na Dorćolu…

Istrčao iz kola da pomogne stefanu, pa brutalno izboden: Trener ubijenog MMA borca otkrio nove detalje zločina na Dorćolu…

Blic 26.02.2024
"Mi još ne znamo kada će biti sahrana. Mi ćemo sada otići do bolnice da posetimo mladića koji je pokušao da spasi Stefana, pa je i sam ranjen. On je za nas junak, heroj", rekao je okupljenima na mestu zločina na Dorćolu trener Stefana Savića, MMA… »
Mladić nađen ranjen na terazijama hteo da pomogne ubijenom MMA borcu Kurir otkriva: Dva zločina u Beogradu povezana! Užas

Mladić nađen ranjen na terazijama hteo da pomogne ubijenom MMA borcu Kurir otkriva: Dva zločina u Beogradu povezana! Užas

Kurir 26.02.2024
S. M. (32) koji je teško povređen u noći između subote i nedelje, kako Kurir saznaje, pokušao je pre nego što je napadnut i izboden nožem da pomogne ubijenom reprezentativcu Srbije u MMA Stefanu Saviću (23), saznaje Kurir! Kako izvor Kurira… »
Dežurna tužiteljka nije izašla na mesto ubistva MMA borca: Skandal Milene Božović u noći tri ubadanja u Beogradu!

Dežurna tužiteljka nije izašla na mesto ubistva MMA borca: Skandal Milene Božović u noći tri ubadanja u Beogradu!

Kurir 26.02.2024
Tužiteljka Milena Božović iz Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, koja je bila dežurna u noći ubistva MMA borca Stefana Savića (23) na Dorćolu, nije u noći između subote i nedelje izašla da obavi uviđaj, sazanje Kurir. Zločin u kom je Savić… »
Ranjeni mladić sa terazija pokušao da spasi ubijenog MMA borca?! 2 slučaja povezana, kad su ga izboli odvezao se kolima

Ranjeni mladić sa terazija pokušao da spasi ubijenog MMA borca?! 2 slučaja povezana, kad su ga izboli odvezao se kolima

Mondo 26.02.2024
Kako se sumnja, ubistvo MMA borca Stefana Savića i ranjavanje mladića na Terazijama su povezani slučajevi. Kako se sumnja, ubistvo MMA borca Stefana Savića i ranjavanje mladića na Terazijama su povezani slučajevi. S. M. (32) koji je teško povređen… »

Vesti dana »