Povezane vesti

Dragan Marković: Jedinstvena Srbija će ući u Pokret za narod i državu

Dragan Marković: Jedinstvena Srbija će ući u Pokret za narod i državu

Politika 26.02.2024
„Jedinstvena Srbija je u koaliciji sa SPS-om od 2008. godine i naravno da ćemo ući u Pokret za narod i državu koji je najavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Nismo još razgovarali, ali me uopšte ne interesuje šta će moja stranka da dobije… »
Palma o Vučićevom pokretu, „šibicaru“ Nestoroviću i malim boginjama

Palma o Vučićevom pokretu, „šibicaru“ Nestoroviću i malim boginjama

Vreme 26.02.2024
Dragan Marković Palma najavio je ulazak u Vučićev pokret jer država mora da se spašava i napreduje istovremeno, te je pozvao sve da formiraju vlast u Beogradu. Godinama najavljivani, ali nikad ostvareni Vučićev „Pokret za narod i državu“… »
Dragan Marković Palma: Jedinstvena Srbija ulazi u Pokret za narod i državu

Dragan Marković Palma: Jedinstvena Srbija ulazi u Pokret za narod i državu

Danas 26.02.2024
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma izjavio je danas da će ta stranka ući u Pokret za narod i državu čije osnivanje je najavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Kako se navodi u saopštenju, Marković je rekao da o tome nisu… »
Dragan Marković Palma: JS ulazi u Pokret za narod i državu

Dragan Marković Palma: JS ulazi u Pokret za narod i državu

N1 Info 26.02.2024
Predsednik Jedinstvene Srbije Dragan Marković Palma izjavio je da će ta stranka ući u Pokret za narod i državu čije osnivanje je najavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Kako se navodi u saopštenju, Marković je rekao da o tome nisu… »
Dragan Marković palma: Jedinstvena Srbija će ući u Pokret za narod i državu

Dragan Marković palma: Jedinstvena Srbija će ući u Pokret za narod i državu

Kurir 26.02.2024
- Jedinstvena Srbija je u koaliciji sa SPS – om od 2008. godine i naravno da ćemo ući u Pokret za narod i državu koji je najavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić. Nismo još razgovarali, ali me uopšte ne interesuje šta će moja stranka da… »
Palma: Jedinstvena Srbija će ući u Pokret za narod i državu

Palma: Jedinstvena Srbija će ući u Pokret za narod i državu

Telegraf 26.02.2024
On je objasnio da treba da se napravi vlast u Beogradu a ne da se ide na izbore. “Jedinstvena Srbija je u koaliciji sa SPS – om od 2008. godine i naravno da ćemo ući u Pokret za narod i državu koji je najavio predsednik Srbije Aleksandar Vučić… »

Vesti dana »