Povezane vesti

Vučić: Dobio sam potvrdu, Si Đinping dolazi u Srbiju (video)

Vučić: Dobio sam potvrdu, Si Đinping dolazi u Srbiju (video)

Politika 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić priredio je danas za ambasadora Kine u Srbiji Li Minga i njegove saradnike svečanost u Vili Mir, povodom obeležavanja lunarne Nove godine. Tokom svečanosti obratiće se predsednik Vučić i ambasador Kine u Srbiji… »
Vučić čestitao Kini lunarnu Novu godinu i potvrdio: Kineski predsednik Si Đinping posetiće Srbiju

Vučić čestitao Kini lunarnu Novu godinu i potvrdio: Kineski predsednik Si Đinping posetiće Srbiju

Telegraf 26.02.2024
Vučić se pre nekoliko dana sastao sa ambasadorom Kine Li Mingom sa kojim je razgovarao o snažnom zamahu odnosa između dve zemlje. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti zajedno sa kineskim ambasadorom Li Mingom. Vučić je danas za… »
Vučić priredio obeležavanje lunarne Nove godine: Dobio sam potvrdu da će Si Đinping ove godine posetiti Srbiju

Vučić priredio obeležavanje lunarne Nove godine: Dobio sam potvrdu da će Si Đinping ove godine posetiti Srbiju

RTV 26.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas na svečanosti koju je u Vili Mir priredio za ambasadora Kine u Srbiji Li Minga, povodom obeležavanja lunarne Nove godine, da je dobio potvrdu da će ove godine našu zemlju posetiti… »
Li Ming posle prijema kod Vučića: Treba da uložimo još više snage u promovisanje kinesko - srpske saradnje

Li Ming posle prijema kod Vučića: Treba da uložimo još više snage u promovisanje kinesko - srpske saradnje

Blic 26.02.2024
Ambasador Narodne Republike Kine u Srbiji Li Ming rekao je danas povodom proslave lunarne Nove godine da dve prijateljske zemlje treba da ulože još više snage u promovisanje kinesko-srpske saradnje i čelično prijateljstvo podignu na još viši nivo… »
Vučić priredio svečanost povodom Lunarne Nove godine: Odnosi s Kinom na istorijskom vrhuncu

Vučić priredio svečanost povodom Lunarne Nove godine: Odnosi s Kinom na istorijskom vrhuncu

Novi magazin 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je danas u Beogradu priredio svečanost povodom Lunarne Nove godine i izjavio da "veruje u budućnost odnosa Srbije i Kine koji su na istorijskom vrhuncu". Na svečanosti u Vili "Mir" ambasador Kine u Srbiji Li Ming je… »
Vučić: Si Đinping ove godine u poseti Srbiji

Vučić: Si Đinping ove godine u poseti Srbiji

RTS 26.02.2024
Snažno verujem u budućnost odnosa Srbije i Kine, koji su na istorijskom vrhuncu, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na svečanosti povodom obeležavanja lunarne Nove godine. Ističe da će Srbiju u toku ove godine posetiti kineski predsednik… »
Si stiže u Srbiju

Si stiže u Srbiju

Vesti online 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas na svečanosti koju je priredio za ambasadora Kine u Srbiji Li Minga u Vili Mir, povodom obeležavanja lunarne Nove godine, da je dobio potvrdu da će ove godine našu zemlju posetiti predsednik Kine… »
Vučić najavio posetu lidera Kine Dobio sam potvrdu da će Srbiju ove godine posetiti Si Đinping! Diplomate pevale na…

Vučić najavio posetu lidera Kine Dobio sam potvrdu da će Srbiju ove godine posetiti Si Đinping! Diplomate pevale na…

Dnevnik 26.02.2024
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas na svečanosti koju je priredio za ambasadora Kine u Srbiji Li Minga u Vili Mir, povodom obeležavanja lunarne Nove godine, da je dobio potvrdu da će ove godine našu zemlju posetiti… »
Vučić najavio: Ove godine u Srbiju dolazi predsednik Kine

Vučić najavio: Ove godine u Srbiju dolazi predsednik Kine

Radio 021 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da sa velikom radošću očekuje da Srbiju ove godine poseti predsednik Kine Si Đinping. "Uvereni smo", rekao je Vučić, "da će Kina i u godini Drvenog zmaja, sa istom snagom, mudrošću i inovativnošću… »
"Naš iskreni prijatelj": Vučić: Dobio sam potvrdu da će Si Đinping doći u Srbiju ove godine

"Naš iskreni prijatelj": Vučić: Dobio sam potvrdu da će Si Đinping doći u Srbiju ove godine

Blic 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas na svečanosti koju je priredio za ambasadora Kine u Srbiji Li Minga u Vili Mir, povodom obeležavanja lunarne Nove godine, da je dobio potvrdu da će ove godine našu zemlju posetiti predsednik Kine… »
Predsednik Vučić iz Vile Mir: Dobio sam potvrdu, posetiće nas naš veliki prijatelj predsednik Si! Diplomate pevale na…

Predsednik Vučić iz Vile Mir: Dobio sam potvrdu, posetiće nas naš veliki prijatelj predsednik Si! Diplomate pevale na…

Kurir 26.02.2024
Vučić je naglasio i da su tri kineske kompanije koje posluju u Srbiji ujedno i tri najveća izvoznika iz Srbije u inostranstvo. BEOGRAD - Za dobre želje nikad nije kasno!, poručio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić iz Vile Mir u kojoj je… »
Vučić: Dobio sam potvrdu da će Srbiju ove godine posetiti Si Đinping

Vučić: Dobio sam potvrdu da će Srbiju ove godine posetiti Si Đinping

Euronews 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na svečanosti koju je priredio za ambasadora Kine u Srbiji Li Minga u Vili Mir, povodom obeležavanja lunarne Nove godine, da je dobio potvrdu da će ove godine našu zemlju posetiti predsednik Kine Si… »
Vučić: Đinping do kraja godine dolazi u Srbiju

Vučić: Đinping do kraja godine dolazi u Srbiju

Pravda 26.02.2024
Predsednik Srbije je izjavio da je dobio potvrdu da će našu zemlju ove godine posetiti lider Kine Si Đinping. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas na svečanosti koju je priredio za ambasadora Kine u Srbiji Li Minga u Vili Mir, povodom… »
Kineske diplomate u Vili Mir otpevale „Ovo je Srbija“

Kineske diplomate u Vili Mir otpevale „Ovo je Srbija“

RTS 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić priredio je za ambasadora Kine u Srbiji Li Minga i njegove saradnike svečanost u Vili Mir, povodom obeležavanja lunarne Nove godine. Na kraju svečanosti diplomate kineske ambasade izvele su pesmu Ovo je Srbija… »
Vučić sa kineskim ambasadorom: Nadam se da će „godina Drvenog zmaja“ dovesti Si Đinpinga u Srbiju

Vučić sa kineskim ambasadorom: Nadam se da će „godina Drvenog zmaja“ dovesti Si Đinpinga u Srbiju

Danas 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas prijemu povodom obeležavanja kineske Nove godine i istakao da sa velikom radošću očekuje da Srbiju ove godine poseti predsednik Kine Si Đinping. „Uvereni smo“, rekao je Vučić, „da će… »
Vučić: Dobio sam potvrdu da će Srbiju ove godine posetiti Si Đinping

Vučić: Dobio sam potvrdu da će Srbiju ove godine posetiti Si Đinping

Insajder 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je na svečanosti koju je priredio za ambasadora Kine u Srbiji Li Minga u Vili Mir, povodom obeležavanja lunarne Nove godine, da je dobio potvrdu da će ove godine našu zemlju posetiti predsednik Kine Si… »

Vesti dana »