Povezane vesti

Riki Rubio zvanično predstavljen u Barseloni

Riki Rubio zvanično predstavljen u Barseloni

Sportski žurnal 26.02.2024
Rubio (33) je u avgustu prošle godine odlučio da napravi pauzu u profesionalnoj karijeri zbog problema sa mentalnim zdravljem. Španski košarkaš Riki Rubio zvanično je danas predstavljen kao novo pojačanje Barselone. Iskusni plejmejker je potpisao… »
Čuveni košarkaš otvorio dušu: Bio sam veoma uplašen – mnogo je sivila u životu, a ja učim kako da ga obojim

Čuveni košarkaš otvorio dušu: Bio sam veoma uplašen – mnogo je sivila u životu, a ja učim kako da ga obojim

Nova 26.02.2024
Španski košarkaš Riki Rubio zvanično je predstavljen u ponedeljak kao novo pojačanje Barselone. Iskusni plejmejker je potpisao ugovor sa novim klubom do kraja sezone i imaće pravo nastupa u Evroligi i u španskom prvenstvu. „Hvala medijima i… »
Rubio: Život je pun sivila, a ja učim kako da ga obojim

Rubio: Život je pun sivila, a ja učim kako da ga obojim

Sport klub 26.02.2024
Španski košarkaš Riki Rubio predstavljen je zvanično kao novo pojačanje Barselone. Evroligu i ACB ligu gledajte ekskluzivno na kanalima Sport Kluba. Katalonski klub je potpisao ugovor do kraja sezone sa plejmejkerom, koji je registrovan i ima prava… »
Prošao pakao, pa postao najveća bomba evropske košarke: Riki je opet tu, Barsa mu ispunila sve uslove!

Prošao pakao, pa postao najveća bomba evropske košarke: Riki je opet tu, Barsa mu ispunila sve uslove!

Mondo 26.02.2024
Riki Rubio je potpisao za Barselonu do kraja sezone i sada će se vratiti na teren posle teške borbe koju je vodio kada je u pitanju mentalno zdravlje. Riki Rubio je potpisao za Barselonu do kraja sezone i sada će se vratiti na teren posle teške borbe… »
Vratio se kući: Rubio u dresu Barse (video)

Vratio se kući: Rubio u dresu Barse (video)

Večernje novosti 26.02.2024
Košarkaši Barselone ove nedelje nastavljaju takmičarske mečeve posle poraza u finalu Kupa kralja. FOTO: Profimedia U petak će dočekati Monako. Ekipi se odavno pridružio osvajač Evrolige sa Kataloncima iz 2010. godine Riki Rubio. Contracte signat… »

Vesti dana »