Povezane vesti

Vučić čestitao Erdoganu 70. rođendan

Vučić čestitao Erdoganu 70. rođendan

Politika 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas u telefonskom razgovoru 70. rođendan predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu i poželeo mu dobro zdravlje i uspeh u vođenju države. „Čestitao sam danas predsedniku Erdoganu 70. rođendan i… »
Vučić sa Netanjahuom o unapređenju bilateralnih odnosa Srbije i Izraela

Vučić sa Netanjahuom o unapređenju bilateralnih odnosa Srbije i Izraela

RTS 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa premijerom Izraela Benjaminom Netanjahuom o unapređenju bilateralnih odnosa dve zemlje. Na Instagram profilu buducnostsrbijeav predsednik Aleksandar Vučić je objavio da je vodio "dobar… »
Vučić čestitao Erdoganu 70. rođendan: Poželeo sam mu dobro zdravlje i uspeh u vođenju države

Vučić čestitao Erdoganu 70. rođendan: Poželeo sam mu dobro zdravlje i uspeh u vođenju države

Euronews 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas u telefonskom razgovoru 70. rođendan predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu i poželeo mu dobro zdravlje i uspeh u vođenju države. "Čestitao sam danas predsedniku Erdoganu 70. rođendan i… »
Vučić razgovarao sa Netanijahuom o unapređenju bilateralnih odnosa Srbije i Izraela

Vučić razgovarao sa Netanijahuom o unapređenju bilateralnih odnosa Srbije i Izraela

RTV 26.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa premijerom Izraela Benjaminom Netanijahuom o unapređenju bilateralnih odnosa dve zemlje. "Dobar razgovor sa premijerom Izraela Netanijahuom o daljem unapređenju bilateralnih odnosa"… »
Vučić Erdoganu čestitao 70. rođendan

Vučić Erdoganu čestitao 70. rođendan

RTV 26.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas u telefonskom razgovoru 70. rođendan predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu i poželeo mu dobro zdravlje i uspeh u vođenju države. "Čestitao sam danas predsedniku Erdoganu 70… »
Vučić razgovarao sa Netanjahuom: Sva važna pitanja su pokrenuta (foto)

Vučić razgovarao sa Netanjahuom: Sva važna pitanja su pokrenuta (foto)

Blic 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Vlade Države Izrael Benjaminom Netanjahuom. - Dobar razgovor sa premijerom Izraela Benjaminom Netanijahuom o daljem unapređenju bilateralnih odnosa. Sva važna pitanja su… »
Predsednik Vučić Čestitao Erdoganu 70. Rođendan: Razgovarali i o odličnim bilateralnim odnosima Srbije i Turske

Predsednik Vučić Čestitao Erdoganu 70. Rođendan: Razgovarali i o odličnim bilateralnim odnosima Srbije i Turske

Kurir 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas telefonom sa predsednikom Turske Redžeom Tajipom Erdoganom. "Čestitao sam danas predsedniku Erdoganu 70. rođendan i poželeo mu dobro zdravlje i uspeh u vođenju države kojom mudro i razborito… »
Vučić sa Netanijahuom o unapređenju bilateralnih odnosa Srbije i Izraela

Vučić sa Netanijahuom o unapređenju bilateralnih odnosa Srbije i Izraela

Euronews 26.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa premijerom Izraela Benjaminom Netanijahuom o unapređenju bilateralnih odnosa dve zemlje. "Dobar razgovor sa premijerom Izraela Netanijahuom o daljem unapređenju bilateralnih odnosa", napisao je… »
Vučić čestitao Erdoganu 70. rođendan

Vučić čestitao Erdoganu 70. rođendan

Telegraf 26.02.2024
Vučić je Erdoganu poželeo dobro zdravlje i uspeh u vođenju države. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas u telefonskom razgovoru 70. rođendan predsedniku Turske Redžepu Tajipu Erdoganu i poželeo mu dobro zdravlje i uspeh u… »
Predsednik Vučić razgovarao sa Netanijahuom: Sva važna pitanja su pokrenuta, verujem da će obe strane imati koristi u…

Predsednik Vučić razgovarao sa Netanijahuom: Sva važna pitanja su pokrenuta, verujem da će obe strane imati koristi u…

Kurir 26.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je telefonom sa predsednikom Vlade Države Izrael Benjaminom Netanijahuom. "Dobar razgovor sa premijerom Izraela Benjaminom Netanijahuom o daljem unapređenju bilateralnih odnosa. Прикажи… »

Vesti dana »