Povezane vesti

Sin Snežane Đurišić o odnosu pevačicom, boli i ne prolazi: Bila mi je majka…

Sin Snežane Đurišić o odnosu pevačicom, boli i ne prolazi: Bila mi je majka…

Svet & Skandal 26.02.2024
Sin Snežane Đurišić progovorio o problemu koji je imao Pevačica Snežana Đurišić iz braka je dobila sina Marka Gvozdenovića, koji je bio veoma problematičan zbog čega je bio u žiži javnosti. Sin Snežane Đurišić jednom prilikom za domaće… »
Sin snežane Đurišić ima burnu prošlost, a ovako je pričao o odnosu sa njom: "Bila mi je majka, a sada mi je drug..."

Sin snežane Đurišić ima burnu prošlost, a ovako je pričao o odnosu sa njom: "Bila mi je majka, a sada mi je drug..."

Kurir 26.02.2024
Pevačica Snežana Đurišić iz braka je dobila sina Marka Gvozdenovića, koji je bio veoma problematičan zbog čega je bio u žiži javnosti. On je jednom prilikom za domaće medije govorio je o p orocima, lečenju od alkohola, kao i o periodu kada… »
"Bila mi je majka": Sin Snežane Đurišić o odnosu sa njom, lečio se od alkohola i krao: "Uvek je bilo na sitno"

"Bila mi je majka": Sin Snežane Đurišić o odnosu sa njom, lečio se od alkohola i krao: "Uvek je bilo na sitno"

Blic 26.02.2024
Pevačica Snežana Đurišić iz braka je dobila sina Marka Gvozdenovića, koji je bio veoma problematičan zbog čega je bio u žiži javnosti. On je jednom prilikom za domaće medije govorio je o porocima, lečenju od alkohola, kao i o periodu kada nije… »

Vesti dana »