Povezane vesti

"Nijedan dan nije lak": Objava Tačkaste Mare koja ljubi milionera o razvodu i samohranim majkama kida srca: Influenserka i…

"Nijedan dan nije lak": Objava Tačkaste Mare koja ljubi milionera o razvodu i samohranim majkama kida srca: Influenserka i…

Blic 27.02.2024
Srpski biznismen Branko Babić i modna influenserka, Ivana Slipčević, poznatija kao Tačkasta Mara, obelodanili su njihovu romansu kada su na svojim mrežama podelili zajedničke fotografije. Inače, Ivana iza sebe ima brak sa izvesnim Bojanom sa kojim… »
Ovako je Ivana postala Tačkasta Mara: Mlada influenserka zavela srpskog bogataša, a evo kako je sve počelo...

Ovako je Ivana postala Tačkasta Mara: Mlada influenserka zavela srpskog bogataša, a evo kako je sve počelo...

Kurir 27.02.2024
Srpska influenserka Ivana Slipčević, koja se na Instagramu potpisuje kao Tačkasta Mara, uplovila je u vezu sa bogatašem Brankom Babićem, koji je samo prošle godine imao prometa 40 miliona prometa. Tačkasta Mara je majka dvoje dece, sa bivšim… »
(Foto) srpski milioner se ne odvaja od mlađe influenserke: "Moja je Mara veštica", izašli u provod, on ne skida osmeh

(Foto) srpski milioner se ne odvaja od mlađe influenserke: "Moja je Mara veštica", izašli u provod, on ne skida osmeh

Blic 27.02.2024
Srpski biznismen Branko Babić zvani "kralj obrva" i modna influenserka, Ivana Slipčević, na društvenim mrežama otkrili su da su u vezi. Naime, Ivana je na svom profilu na Instagramu objavila njihov zajednički video, a sada je Branko objavio njihovu… »
"Moja je Mara veštica" Srpski milioner ne ispušta iz naručja mladu influenserku, izašli u provod, a on ne prestaje da se…

"Moja je Mara veštica" Srpski milioner ne ispušta iz naručja mladu influenserku, izašli u provod, a on ne prestaje da se…

Kurir 27.02.2024
Srpski biznismen Branko Babić zaveo je influenserku Ivanu Slipčević, poznatiju kao Tačkasta Mara, koja je na svom Instagramu objavila njihov zajednički video na kojem se ljube. I kralj obrva ojavio je njihovu zajedničku fotografiju iz izlaska na… »

Vesti dana »