Povezane vesti

Vučić u Surčinu na otvaranju nove fabrike Nestle (video)

Vučić u Surčinu na otvaranju nove fabrike Nestle (video)

Politika 27.02.2024
Kroz novu investiciju u fabriku u Surčinu, kompanija Nestle nastavlja da ulaže u srpsku privredu i ljude. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je danas u Surčinu svečanom otvaranju nove fabrike kompanije Nestle za proizvodnju obroka na… »
Otvorena nova fabrika Nestle Vučić: 220 novih radnih mesta u modernoj fabrici, švajcarska preciznost i dobri srpski radnici

Otvorena nova fabrika Nestle Vučić: 220 novih radnih mesta u modernoj fabrici, švajcarska preciznost i dobri srpski radnici

Kurir 27.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić pruisustvovao je danas svečanom otvaranju nove fabrike kompanije Nestle u Beogradu. Ova investicija švajcarske kompanije vredna je više od 80 miliona evra, a posao je dobilo 220 radnika. Predsednik Vučić… »
Vučić na otvaranju nove fabrike kompanije Nestle: Nisu tražili nikakve pogodnosti od Srbije, sve su sami platili; Želimo da…

Vučić na otvaranju nove fabrike kompanije Nestle: Nisu tražili nikakve pogodnosti od Srbije, sve su sami platili; Želimo da…

Dnevnik 27.02.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je svečanom otvaranju nove fabrike kompanije Nestle u Beogradu. On je u svom obraćanju naveo da je kompanija Nestle sve sama platila kada je reč o izgradnji fabrike u Surčinu i poslovanju u… »
Vučić na otvaranju fabrike za proizvodnju obroka na biljnoj bazi: "Ovo je nešto što pravi razliku za nas"

Vučić na otvaranju fabrike za proizvodnju obroka na biljnoj bazi: "Ovo je nešto što pravi razliku za nas"

Telegraf 27.02.2024
Vučić stigao na otvaranje nedavno završene fabrike za proizvodnju obroka na biljnoj bazi u Surčinu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je otvaranju fabrike za proizvodnju obroka na biljnoj bazi, kompanije Nestle u Surčinu. Vučić je… »
Nestle uložio više od 80 miliona evra u fabriku za proizvodnju obroka na biljnoj bazi u Surčinu

Nestle uložio više od 80 miliona evra u fabriku za proizvodnju obroka na biljnoj bazi u Surčinu

Biznis.rs 27.02.2024
posao za 220 radnika. Švajcarska kompanija Nestle otvorila je danas u beogradskoj opštini Surčin fabriku za proizvodnju obroka na biljnoj bazi u koju je investirala više od 80 miliona evra. To je druga fabrika kompanije Nestle u Surčinu i u njoj će… »
Kompanija Nestle otvorila novu fabriku u Surčinu, posao dobilo 220 radnika

Kompanija Nestle otvorila novu fabriku u Surčinu, posao dobilo 220 radnika

RTS 27.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je u Surčinu svečanom otvaranju nove fabrike kompanije "Nestle" za proizvodnju obroka na biljnoj bazi. Fabrika je izgrađena iz sopstvenih sredstava kompanije, bez državnih subvencija i zapošljava… »
Čitajte u “Vestima”: Posao za 220 radnika

Čitajte u “Vestima”: Posao za 220 radnika

Vesti online 27.02.2024
Pritiskom na taster, predsednik Srbije Aleksandar Vučić je sa predstavnicima kompanije Nestle otvorio novu modernu fabriku za proizvodnju obroka na biljnoj bazi u Surčinu i poručio da osnivač Henri Nestle, koji je uspeo da stvori svetskog poslovnog… »
"Veoma sam im zahvalan na tome": Vučić nakon otvaranja fabrike u Surčinu: Video sam ljude koji su nasmejani, srećni…

"Veoma sam im zahvalan na tome": Vučić nakon otvaranja fabrike u Surčinu: Video sam ljude koji su nasmejani, srećni…

Blic 27.02.2024
Predsednik Aleksandar Vučić prisustvovao je danas u Surčinu svečanom otvaranju nove fabrike kompanije "Nestle" za proizvodnju obroka na biljnoj bazi. - Ono što je za mene bilo važno danas, video sam ljude koji su nasmejani, srećni, zadovoljni, što… »
Vučić na otvaranju nove fabrike Nestle u Surčinu: Uloženo 80 miliona evra, otvoreno 220 novih radnih mesta

Vučić na otvaranju nove fabrike Nestle u Surčinu: Uloženo 80 miliona evra, otvoreno 220 novih radnih mesta

Euronews 27.02.2024
Predsednik Aleksandar Vučić otvorio je danas zajedno sa predstavnicima kompanije Nestle, pritiskom na taster, novu modernu fabriku u Surčinu za proizvodnju obroka na biljnoj baz i poručio da osnivač Henri Nestle, koji je uspeo da stvori takvog… »
Nestle otvorio fabriku veganske hrane vrednu 83 miliona evra

Nestle otvorio fabriku veganske hrane vrednu 83 miliona evra

Bloomberg Adria 27.02.2024
Kompanija Nestle je otvorila fabriku hrane na bazi biljaka, u koju je tokom procesa proizvodnje uloženo 83 miliona evra, rekli su iz kompanije. Proizvodni pogon nalazi se u Surčinu, pored postojeće fabrike koju je Nestle preuzeo od Centroproizvoda… »
Video sam nasmejane ljude koji veruju u budućnost Vučić posle otvaranja nove fabrike: Hoće dalje da grade, ulažu, jako sam…

Video sam nasmejane ljude koji veruju u budućnost Vučić posle otvaranja nove fabrike: Hoće dalje da grade, ulažu, jako sam…

Kurir 27.02.2024
BEOGRAD - Ono što je za mene bilo važno danas - video sam ljude koji su nasmejani, srećni, zadovoljni, što veruju u svoju budućnost, što je vide u kompaniji Nestle, što sam video ljude koji imaju ogromnu energiju i koji neće da završavaju poslove… »
Vučić otvorio fabriku u Surčinu: "Nestle" uzor za drugačiju i inventivnu Srbiju, posao dobilo 220 radnika

Vučić otvorio fabriku u Surčinu: "Nestle" uzor za drugačiju i inventivnu Srbiju, posao dobilo 220 radnika

RTV 27.02.2024
SURČIN - Predsednik Aleksandar Vučić otvorio je danas, sa predstavnicima kompanije "Nestle", pritiskom na taster, novu fabriku za proizvodnju obroka na biljnoj bazi, i poručio da osnivač Henri Nestle, koji je uspeo da stvori takvog svetskog poslovnog… »
Kompanija Nestle otvorila drugu fabriku u Surčinu

Kompanija Nestle otvorila drugu fabriku u Surčinu

Insajder 27.02.2024
Švajcarska kompanija Nestle otvorila je u beogradskoj opštini Surčin fabriku za proizvodnju obroka na biljnoj bazi u koju je investirala više od 80 miliona evra. To je druga fabrika kompanije Nestle u Surčinu i u njoj će biti zaposleno 220 radnika… »
Vučić prisustvuje otvaranju nove fabrike Nestle u Surčinu

Vučić prisustvuje otvaranju nove fabrike Nestle u Surčinu

IndeksOnline 27.02.2024
SURČIN – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje u Surčinu svečanom otvaranju nove fabrike kompanije Nestle za proizvodnju obroka na biljnoj bazi. Svečano otvaranje fabrike je u Železničkoj ulici u Surčinu, a prisustvuju i ministarka… »
„Najviše volim kad drugi plate“: Vučić na otvaranju nove fabrike kompanije „Nestle“ pozvao na regionalno povezivanje…

„Najviše volim kad drugi plate“: Vučić na otvaranju nove fabrike kompanije „Nestle“ pozvao na regionalno povezivanje…

Danas 27.02.2024
Treba razvijati regionalnu saradnju i što manje barijera, a što više slobode u kretanju robe, usluga, kapitala i ljudi, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić jutros nakon otvaranja nove fabrike kompanije „Nestle“ u Sručinu. On je rekao da… »
Vučić: "Šta sve ide u ovaj burger?" Nestle otvara novu fabriku u Surčinu, prave obroke na biljnoj bazi tamo gde je bila…

Vučić: "Šta sve ide u ovaj burger?" Nestle otvara novu fabriku u Surčinu, prave obroke na biljnoj bazi tamo gde je bila…

Blic 27.02.2024
Nova fabrika kompanije Nestle, svečano je otvorena u Surčinu. Fabrika za proizvodnju obroka na biljnoj bazi je otvorena simbolično pritiskom na taster. U nju je uloženo 80 miliona evra, a prostire se na 18 000 kvadratnih metara i zapošljava 220… »
Kompanija Nestle u Surčinu otvorila fabriku za proizvodnju obroka na biljnoj bazi

Kompanija Nestle u Surčinu otvorila fabriku za proizvodnju obroka na biljnoj bazi

N1 Info 27.02.2024
Švajcarska kompanija Nestle otvorila je danas u beogradskoj opštini Surčin fabriku za proizvodnju obroka na biljnoj bazi u koju je investirala više od 80 miliona evra. To je druga fabrika kompanije Nestle u Surčinu i u njoj će biti zaposleno 220… »
Otvorena nova fabrika kompanije „Nestle“ u Surčinu za proizvodnju obroka na biljnoj bazi

Otvorena nova fabrika kompanije „Nestle“ u Surčinu za proizvodnju obroka na biljnoj bazi

Danas 27.02.2024
U beogradskoj opštini Surčin jutros je otvorena nova fabrika kompanije „Nestle“ za proizvodnju obroka na biljnoj bazi. Ova nova fabrika kompanije „Nestle“ baviće se proizvodnjom obroka na biljnoj bazi. Kako je objašnjeno, fabrika će koristiti… »

Vesti dana »