Povezane vesti

Vulin: Srbi treba da budu jedinstven politički narod

Vulin: Srbi treba da budu jedinstven politički narod

Politika 27.02.2024
Senator Republike Srpske Aleksandar Vulin, govoreći o formiranju Pokreta za narod i državu, izjavio je danas da svi Srbi, bez obzira gde žive, treba da budu jedinstven politički narod, kao i da će Pokret socijalista, ukoliko budu pozvani, biti… »
Vulin: Ako budemo pozvani, ulazimo u Vučićev pokret

Vulin: Ako budemo pozvani, ulazimo u Vučićev pokret

Nedeljnik 27.02.2024
(Beta) – Predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da će ta organizacija, ako bude pozvana, ući u Pokret za narod i državu koji predvodi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. „Siguran sam da će svi kojima je Srbija na srcu… »
Vučićev pokret konačna ideja ujedinjenja Vulin: Ući ćemo u Pokret za narod i državu, treba da se širi gde god da Srbi…

Vučićev pokret konačna ideja ujedinjenja Vulin: Ući ćemo u Pokret za narod i državu, treba da se širi gde god da Srbi…

Kurir 27.02.2024
Gostujući u jutarnjem programu televizije Pink osnivač Pokreta socijalista i doskorašnji direktor BIA Aleksandar Vulin istakao je da je političko ujedinjenje Srba nužno, te da će svako kome su Srbija i Srbi na srcu ući u Vučićev Pokret za narod i… »
Doskorašnji direktor BIA i osnivač PS leksandar Vulin: Vučićev pokret konačna ideja ujedinjenja

Doskorašnji direktor BIA i osnivač PS leksandar Vulin: Vučićev pokret konačna ideja ujedinjenja

Telegraf 27.02.2024
"Mislim da ujedinjavanje ne treba da ostane u granicama Srbije, već treba da se širi gde god da Srbi žive, pokret je konačna ideja ujedinjenja", kaže Vulin. Gostujući u jutarnjem programu televizije Pink osnivač Pokreta socijalista i doskorašnji… »
Vulin: Ući ćemo u Vučićev Pokret za narod i državu, treba da se širi gde god da Srbi žive

Vulin: Ući ćemo u Vučićev Pokret za narod i državu, treba da se širi gde god da Srbi žive

Beta 27.02.2024
Predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da će ta organizacija, ako bude pozvana, biti integrali deo Pokreta za narod i državu koji predvodi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Siguran sam da će svi kojima je Srbija na srcu… »
„Moramo da budemo jedinstveni politički narod“: Vulin najavio da će njegova stranka ući u Vučićev Pokret za narod i…

„Moramo da budemo jedinstveni politički narod“: Vulin najavio da će njegova stranka ući u Vučićev Pokret za narod i…

Danas 27.02.2024
Predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da će ta organizacija, ako bude pozvana, biti integrali deo Pokreta za narod i državu koji predvodi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. „Siguran sam da će svi kojima je Srbija na srcu… »
Vulin: Ako budemo pozvani, ući ćemo u Pokret za narod i državu

Vulin: Ako budemo pozvani, ući ćemo u Pokret za narod i državu

Insajder 27.02.2024
Predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je da će ta organizacija, ako bude pozvana, biti integralni deo Pokreta za narod i državu koji predvodi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. 'Siguran sam da će svi kojima je Srbija na srcu ući u… »
Vulin: Ući ćemo u Vučićev Pokret za narod i državu, treba da se širi gde god da Srbi žive

Vulin: Ući ćemo u Vučićev Pokret za narod i državu, treba da se širi gde god da Srbi žive

Radio sto plus 27.02.2024
“Siguran sam da će svi kojima je Srbija na srcu ući u taj pokret.To je pokret odbrane naših prava da opstanemo, živimo i da trajemo”, rekao je Vulin, za TV Pink. On je naveo da je “ujedinjavanje, jačane patriotskog dela Srbije, tog većeg i… »
Vulin: Ući ćemo u Vučićev pokret, treba da se širi gde god Srbi žive

Vulin: Ući ćemo u Vučićev pokret, treba da se širi gde god Srbi žive

N1 Info 27.02.2024
Predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je da će ta organizacija, ako bude pozvana, biti integrali deo Pokreta za narod i državu koji predvodi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. „Siguran sam da će svi kojima je Srbija na srcu ući… »
Vulin: Ući ćemo u Vučićev pokret, treba da se širi gde god da Srbi žive

Vulin: Ući ćemo u Vučićev pokret, treba da se širi gde god da Srbi žive

Novi magazin 27.02.2024
Predsednik Pokreta socijalista Aleksandar Vulin izjavio je danas da će ta organizacija, ako bude pozvana, biti integrali deo Pokreta za narod i državu koji predvodi predsednik Srbije Aleksandar Vučić. "Siguran sam da će svi kojima je Srbija na srcu… »

Vesti dana »