Povezane vesti

Sudija igraču posle penala: Veruj bio je, ako se ispostavi da nije, vodim te na ručak

Sudija igraču posle penala: Veruj bio je, ako se ispostavi da nije, vodim te na ručak

Sportski žurnal 27.02.2024
Nemanja Tošić, levi bek Čukaričkog, razočaran prvim od dva dosuđena jedanaesterca u duelu sa Crvenom zvezdom. Imali su drugu ideju stručni štab i fudbaleri Čukaričkog pre duel sa Crvenom zvezdom, ali je sve brzo palo u vodu posle penala u ranoj… »
Bek Čuke o penalu protiv Zvezde: "Sudija mi rekao da me vodi na ručak, ako je pogrešio, a jeste"

Bek Čuke o penalu protiv Zvezde: "Sudija mi rekao da me vodi na ručak, ako je pogrešio, a jeste"

Sportske.net 27.02.2024
Defanzivac Čukaričkog Nemanja Tošić pričao je za "Sportski žurnal" o poslednjoj utakmici koju je odigrao ovaj tim protiv Crvene zvezde u subotu u okviru 22. kola Super lige Srbije. Crvena zvezda je sa 3:0 ispratila Čukarički sa stadiona "Rajko… »
Sudija posle penala za zvezdu: Veruj mi, ako nije bio vodim te na ručak! (video)

Sudija posle penala za zvezdu: Veruj mi, ako nije bio vodim te na ručak! (video)

Mondo 27.02.2024
Nemanja Tošić je otkrio šta mu je arbitar meča Crvena zvezda - Čukarički Marko Ivković rekao nakon što je dosudio najstrožu kaznu za šampiona Srbije. Nemanja Tošić je otkrio šta mu je arbitar meča Crvena zvezda - Čukarički Marko Ivković… »

Vesti dana »