Povezane vesti

Nestorović čeka Vučićev poziv! Oglasili se iz pokreta "Pravi mi - glas iz naroda", evo šta će uraditi...

Nestorović čeka Vučićev poziv! Oglasili se iz pokreta "Pravi mi - glas iz naroda", evo šta će uraditi...

Kurir 27.02.2024
Pokret Branimira Nestorovića "Pravi Mi - glas iz naroda" na društvenoj mreži "Iks" objavio je da nisu dobili poziv od predsednika Srbije Aleksandra Vučića za konsultacije o mandataru za sastav nove vlade. - Pravi Mi nije dobio poziv predsednika… »
Dačić: Razgovori koalicije oko SPS sa Vučićem o mandataru sledeće nedelje

Dačić: Razgovori koalicije oko SPS sa Vučićem o mandataru sledeće nedelje

RTV 27.02.2024
BEOGRAD - Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da će sledeće sedmice koalicija okupljena oko te stranke ići na konsultacije kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića o mandataru za sastav nove vlade i da smatra da… »
Zukorlić i Žigmanov hoće u novi sastav Vlade Srbije

Zukorlić i Žigmanov hoće u novi sastav Vlade Srbije

NIN 27.02.2024
Predstavnici Stranke pravde i pomirenja (SPP) i Demokratskog saveza Hrvata u Vojvodini (DSHV) izjavili su, posle današnjih konsultacija oko mandatara za sastav nove Vlade sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem, da su iskazali želju da i dalje… »
Dačić: Sledeće nedelje razgovori koalicije oko SPS sa Vučićem o mandataru, nepotrebno ići na nove izbore u Beogradu

Dačić: Sledeće nedelje razgovori koalicije oko SPS sa Vučićem o mandataru, nepotrebno ići na nove izbore u Beogradu

Euronews 27.02.2024
Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić izjavio je danas da će sledeće sedmice koalicija okupljena oko te stranke ići na konsultacije kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića o mandataru za sastav nove vlade i da smatra da je… »
Zukorlić i Žigmanov: Vučić predlaže učešće predstavnika manjina i u novoj vladi

Zukorlić i Žigmanov: Vučić predlaže učešće predstavnika manjina i u novoj vladi

Beta 27.02.2024
Predstavnici bošnjačke i hrvatske stranke koji su, kao deo jedne izborne liste, bili danas na konsutacijama o novom mandataru, saopštili su da predsednik Srbije Aleksandar Vučić podržava ideju o manjisko-inkluzivnoj Vladi što podrazumeva da i u… »
Zukorlić i žigmanov posle konsultacija kod predsednika: Vučić predlaže učešće predstavnika manjina i u novoj vladi

Zukorlić i žigmanov posle konsultacija kod predsednika: Vučić predlaže učešće predstavnika manjina i u novoj vladi

Kurir 27.02.2024
BEOGRAD - Predstavnici bošnjačke i hrvatske stranke koji su, kao deo jedne izborne liste, bili danas na konsutacijama o novom mandataru, saopštili su da predsednik Srbije Aleksandar Vučić podržava ideju o manjisko-inkluzivnoj Vladi što podrazumeva… »
Zukorlić i Žigmanov: Vučić predlaže učešće predstavnika manjina i u novoj vladi

Zukorlić i Žigmanov: Vučić predlaže učešće predstavnika manjina i u novoj vladi

Novi magazin 27.02.2024
Predstavnici bošnjačke i hrvatske stranke koji su, kao deo jedne izborne liste, bili danas na konsutacijama o novom mandataru, saopštili su da predsednik Srbije Aleksandar Vučić podržava ideju o manjisko-inkluzivnoj Vladi što podrazumeva da i u… »
"Želimo da budemo deo većine": Pastor nakon sastanka sa Vučićem: Nismo razgovarali o funkcijama, ali želimo da ostvarimo…

"Želimo da budemo deo većine": Pastor nakon sastanka sa Vučićem: Nismo razgovarali o funkcijama, ali želimo da ostvarimo…

Blic 27.02.2024
Vršilac dužnosti predsednika Saveza vojvođanskih Mađara Balint Pastor izjavio je danas da na konsultacijama sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem o mandataru i formiranju nove vlade nije bilo reči o funkcijama koje bi eventualno mogle da… »
"Vučić će se založiti da dobijemo taj status": Zukorlić i Žigmanov posle konsultacija: Nadamo se da ćemo biti deo nove…

"Vučić će se založiti da dobijemo taj status": Zukorlić i Žigmanov posle konsultacija: Nadamo se da ćemo biti deo nove…

Blic 27.02.2024
Usame Zukorlić, jedan od nosilaca liste "Usame Zukorlić - Ujedinjeni za pravdu-Stranka pravde i pomirenja-Bošnjaci Sandžaka - Tomislav Žigmanov-Demokratski savez Hrvata u Vojvodini" izjavio je danas da na konsultacijama sa predsednikom Aleksandrom… »
"Svi priželjkuju nove beogradske izbore": Stručnjaci za "Blic" TV o formiranju nove Vlade i gradskog parlamenta (video)

"Svi priželjkuju nove beogradske izbore": Stručnjaci za "Blic" TV o formiranju nove Vlade i gradskog parlamenta (video)

Blic 27.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je započeo konsultacije o kandidatu za predsednika nove Vlade, nakon parlamentarnih izbora održanih 17. decembra. Posle sastanka sa predstavnicima liste "Politička borba Albanaca se nastavlja - Šaip Kamberi"… »
POKS: Koalicija NADA neće ići na konsultacije o formiranju Vlade

POKS: Koalicija NADA neće ići na konsultacije o formiranju Vlade

Danas 27.02.2024
Pokret obnove Kraljevine Srbije (POKS) koji sa Novom Demokratskom strankom Srbije (Nova DSS) čini koaliciju NADA saopštio je danas da ta koalicija neće ići na konsultacije kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića oko formiranja nove Vlade… »
Koalicija NADA neće kod Vučića na konsultacije o formiranju Vlade

Koalicija NADA neće kod Vučića na konsultacije o formiranju Vlade

NIN 27.02.2024
Predsednik Pokreta obnove Kraljevine Srbije (POKS) Vojislav Mihailović koji sa Novom Demokratskom strankom Srbije (Nova DSS) čini koaliciju NADA saopštio je da ta koalicija neće ići na konsultacije kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića oko… »
Branimir nestorović još uvek nije dobio poziv od Vučića! Oglasio se pokret "Pravi Mi - glas iz naroda", i dalje čekaju

Branimir nestorović još uvek nije dobio poziv od Vučića! Oglasio se pokret "Pravi Mi - glas iz naroda", i dalje čekaju

Mondo 27.02.2024
Pokret "Pravi Mi - glas iz naroda" objavio je da nisu dobili poziv od predsednika Srbije Aleksandra Vučića za konsultacije o mandataru za sastav nove vlade. Pokret "Pravi Mi - glas iz naroda" objavio je da nisu dobili poziv od predsednika Srbije… »
Koji „MI – Glas iz naroda“ će dobiti poziv na konsultacije za sastav Vlade kod Vučića?

Koji „MI – Glas iz naroda“ će dobiti poziv na konsultacije za sastav Vlade kod Vučića?

Danas 26.02.2024
Deo poslanika grupe građana “MI – Glas iz naroda Branimir Nestorović” okupljen oko Nestorovića odazvaće se na konsultacije za sastav Vlade Srbije kod predsednika Vučića, dok druga frakcija odluku još nije donela, ali je otvoreno pitanje ko… »

Vesti dana »