Povezane vesti

"Dragana i ja imamo iste neprijatelje" Karleuša progovorila o klanovima na estradi: Kada je neko normalan, a ne zao...

"Dragana i ja imamo iste neprijatelje" Karleuša progovorila o klanovima na estradi: Kada je neko normalan, a ne zao...

Dnevnik 27.02.2024
Jelena Karleuša proteklog vikenda, prvi put nakon tri decenije duge karijere održala je spektakularan koncert u Bugarskoj. Neposredno pred sam nastup, Jelena je otkrila i kako je publika u Sofiji dočekala. - Posle jako duge karijere, prvi put imam… »
"Dragana Mirković i ja imamo iste neprijatelje" Karleuša progovorila o klanovima na estradi: Kada je neko normalan, a ne…

"Dragana Mirković i ja imamo iste neprijatelje" Karleuša progovorila o klanovima na estradi: Kada je neko normalan, a ne…

Kurir 27.02.2024
Jelena Karleuša proteklog vikenda, prvi put nakon tri decenije duge karijere održala je spektakularan koncert u Bugarskoj. Neposredno pred sam nastup, Jelena je otkrila i kako je publika u Sofiji dočekala. - Posle jako duge karijere, prvi put imam… »
Dragana i ja imamo iste neprijatelje! Jelena Karleuša progovorila o klanovima na estradi

Dragana i ja imamo iste neprijatelje! Jelena Karleuša progovorila o klanovima na estradi

Mondo 27.02.2024
Jelena Karleuša je podržala koleginicu Draganu Mirković na koncertu u Areni, a pored nje tu je bila i Mira Škorić. Sve tri pevačice vezuje to što nisu u dobrim odnosima sa Cecom Ražnatović. Jelena Karleuša je podržala koleginicu Draganu… »
Karleuša o podeli na estradi! Dragana Mirković i ja imamo iste neprijatelje!

Karleuša o podeli na estradi! Dragana Mirković i ja imamo iste neprijatelje!

Svet plus 27.02.2024
Pevačica Jelena Karleuša progovorila je o podeli na estradi, smatra da Dragana Mirković i ona imaju iste neprijatelje. Jelena Karleuša je prošlog vikenda napravila pometnju na bugarskoj televiziji. Pošto je održala prvi nastup u karijeri u ovoj… »

Vesti dana »