Povezane vesti

Ceci ugroženo zdravlje, završila na infuziji: Veljko zabrinut moli majku da uspori

Ceci ugroženo zdravlje, završila na infuziji: Veljko zabrinut moli majku da uspori

Story 27.02.2024
Zdravlje Cece Ražnatović ugroženo je. Naime, pevačica je morala da napravi pauzu, pa je sve poslovne obaveze stavila na čekanje. - Nešto sam nadrljala zadnjih deset dana, dva puta virus, stomačni, pa sam odsustvovala od snimanja, pa sad za vikend… »
Veljko mi je rekao "stani ženo" Ceca Ražnatović odsustvovala sa snimanja Zvezda Granda - danima išla na infuzije!

Veljko mi je rekao "stani ženo" Ceca Ražnatović odsustvovala sa snimanja Zvezda Granda - danima išla na infuzije!

Mondo 27.02.2024
Pevačica Svetlana Ražnatović otkrila da je bila "opravdano odsutna" Pevačica Svetlana Ražnatović otkrila da je bila "opravdano odsutna" Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović neko vreme nije dolazila na snimanje emisija muzičkog takmičenja Zvezde… »
Ceca sa infuzije stigla na snimanje Zvezda Granda, pa otkrila sve o bolesti s kojom se bori duže vreme

Ceca sa infuzije stigla na snimanje Zvezda Granda, pa otkrila sve o bolesti s kojom se bori duže vreme

Svet & Skandal 27.02.2024
Bolest Cece Ražnatović traje danima Bolest Cece Ražnatović bila je razlog zbog koga je folk diva propustila prethodno snimanje Zvezda Granda. Međutim, danas se pojavila i otkrila sa čim se sve bori u poslednje vreme. Ata images – Nešto sam… »
(Video): "non-stop sam na infuzijama" Ceca progovorila o zdravstvenim problemima, Veljko joj poručio: "Ženo, napravi pauzu"

(Video): "non-stop sam na infuzijama" Ceca progovorila o zdravstvenim problemima, Veljko joj poručio: "Ženo, napravi pauzu"

Blic 27.02.2024
Najveća balkanska zvezda Svetlana Ceca Ražnatović stigla je na snimanje takmičenja "Zvezde Granda" nakon kraće pauze koju je uzela zbog zdravstvenih problema. Ceca je blistala u sakou sa šljokicama, izazovnom topu i crnim pantalonama. - Nešto sam… »
"Non-stop sam na infuzijama" Ceca Ražnatović danima se muči sa zdravstvenim problemima, Veljko joj poručio: Ženo, napravi…

"Non-stop sam na infuzijama" Ceca Ražnatović danima se muči sa zdravstvenim problemima, Veljko joj poručio: Ženo, napravi…

Kurir 27.02.2024
Svetlana Ceca Ražnatović stigla je na snimanje takmičenja "Zvezde Granda" nakon kraće pauze koju je uzela zbog zdravstvenih problema. - Nešto sam nadrljala zadnjih 10 dana, dva puta virus, stomačni, pa sam odsustvovala od snimanja, pa sad za vikend… »

Vesti dana »