Povezane vesti

"Nemamo boljeg saveznika od Rusije i pomalo kine"! Nestorović otkrio koji mu je sledeći korak: "Videćemo gde ćemo stići"

"Nemamo boljeg saveznika od Rusije i pomalo kine"! Nestorović otkrio koji mu je sledeći korak: "Videćemo gde ćemo stići"

Mondo 27.02.2024
Branimir Nestorović je najavio formiranje stranke. Branimir Nestorović je najavio formiranje stranke. Narodni poslanik Branimir Nestorović, sa liste "Mi - Glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović", najavio je formiranje stranke, nakon raskola… »
„Sad svako svojim putem“: Branimir Nestorović poručuje da je priča o raskolu „MI – Glas iz naroda“ gotova i da…

„Sad svako svojim putem“: Branimir Nestorović poručuje da je priča o raskolu „MI – Glas iz naroda“ gotova i da…

Danas 27.02.2024
Narodni poslanik Branimir Nestorović, sa liste „Mi – Glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović“, najavio je formiranje stranke, nakon raskola unutar pokreta „MI“. U medijima su se pojavili Nestorovićevi navode da će se nova organizacija… »
Nestorović najavio naredne korake posle definitivnog cepanja pokreta „MI“

Nestorović najavio naredne korake posle definitivnog cepanja pokreta „MI“

Nova 27.02.2024
Narodni poslanik Branimir Nestorović, sa liste „Mi – Glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović“, najavio je formiranje stranke, nakon raskola unutar pokreta „MI“. U medijima su se pojavili Nestorovićevi navode da će se nova organizacija… »

Vesti dana »