Povezane vesti

Vrhunski učinak Vlahovića

Vrhunski učinak Vlahovića

Politika 27.02.2024
Napadač Juventusa dao dva gola Frozinoneu i jedan namestio u pobedi od 3:2. Još jedna sjajna partija Dušana Vlahovića, bio je ubedljivo najzaslužniji za tesnu pobedu nad Frozinoneom u Torinu (3:2), postigao je prva dva gola, a treći, za pobedu u… »
Iliev: ''Vlahović više nije onaj dečko kog sam poznavao''

Iliev: ''Vlahović više nije onaj dečko kog sam poznavao''

Sportske.net 27.02.2024
Od početka tekuće sezone, Dušan Vlahović je u dresu Juventusa upisao 25 nastupa, postigao 15 golova, uz tri asistencije, a proteklog vikenda je bio dvostruki strelac u pobedi nad Frozinoneom, takođe i asistent kod pobedonosnog gola u poslednjim… »
Ivica Iliev govorio o Vlahoviću: ‘Vidim ga kao zrelijeg u mnogim aspektima, on je lider!’

Ivica Iliev govorio o Vlahoviću: ‘Vidim ga kao zrelijeg u mnogim aspektima, on je lider!’

Hot sport 27.02.2024
‘Nije više dečko kojeg sam poznavao, sada je stvarno odrastao.’ Fudbaler Juventusa, Dušan Vlahović važi za jednog od najperspektivnijih napadača na svetu. Kad god je u formi ima izuzetan učinak kao što je poslednja dva meseca, pošto je pre… »
Vlahović? Nije to više dečko kog sam poznavao! Ivica Iliev: Zamislite samo da igra za Inter!?

Vlahović? Nije to više dečko kog sam poznavao! Ivica Iliev: Zamislite samo da igra za Inter!?

Mondo 27.02.2024
Ivica Iliev pohvalno govorio o Dušanu Vlahoviću za italijanske medije. Ivica Iliev pohvalno govorio o Dušanu Vlahoviću za italijanske medije. Srpski napadač Dušan Vlahović blista od početka ove kalendarske godine i postigao je čak devet golova za… »
''Nije više momak kog sam poznavao!'' Bivši sportski direktor Partizana o Vlahoviću

''Nije više momak kog sam poznavao!'' Bivši sportski direktor Partizana o Vlahoviću

Večernje novosti 27.02.2024
Bivši sportski direktor Partizana, Ivica Iliev, govorio je za italijanske medije o napadaču Juventusa, Dušanu Vlahoviću. FOTO: Instagram/fk juventus Njegove sjajne partije nisu prošle neopažano, pohvala je stigla i od Ilijeva, s obzirom da je… »
Srbin najbolji strelac liga petice

Srbin najbolji strelac liga petice

Sportski žurnal 27.02.2024
Napadač Juventusa Dušan Vlahović u top formi od početka godine. Napadač Juventusa Dušan Vlahović (24) najbolji je strelac u „ligama petice” (Engleska, Španija, Italija, Nemačka, Francuska) u 2024. Sa dva gola protiv Frozinonea u pobedi 3:2… »

Vesti dana »