Povezane vesti

“Majka me je pustila da idem na more s očevom ljubavnicom!” Tijana Ajfon otvorila dušu

“Majka me je pustila da idem na more s očevom ljubavnicom!” Tijana Ajfon otvorila dušu

Vesti online 27.02.2024
Tijana Maksimović, koja se proslavila kao Tijana Ajfon, otvorila je dušu u jednoj emisiji pa, između ostalog, ispričala kako njen otac Đorđe majci Slavici i nije baš bio veran, a da je ona za to i te kako znala. “Dugo su oni bili zajedno!”… »
"Išla sam na more sa ljubavnicom mog oca" Tijana Ajfon otkrila šok detalje iz detinjstva: "Tata je varao majku sa radnicama"

"Išla sam na more sa ljubavnicom mog oca" Tijana Ajfon otkrila šok detalje iz detinjstva: "Tata je varao majku sa radnicama"

Kurir 27.02.2024
Nekadašnja rijaliti učesnica Tijana Maksimović poznatija svima kao Tijana Ajfon progovorila je o svom odrastanju, otkrivši detalje za koje mnogi ne znaju. Kada je voditelj zamolio da priča o svom detinjstvu, Tijana je otvoreno priznala da je znala da… »
"Išla sam na more sa ocem i njegovom ljubavnicom" Tijana Ajfon otkrila šok detalje - Zvao je majku i rekao da sam ku*va

"Išla sam na more sa ocem i njegovom ljubavnicom" Tijana Ajfon otkrila šok detalje - Zvao je majku i rekao da sam ku*va

Mondo 27.02.2024
Starleta Tijana Ajfon u emisiji otkrila detalje koje javnost do sada nije znala. Starleta Tijana Ajfon u emisiji otkrila detalje koje javnost do sada nije znala Nekadašnja rijaliti učesnica Tijana Maksimović, poznatija kao Tijana Ajfon, gostovala je u… »
"Išla sam na more sa ljubavnicom mog oca": Šok detalji iz detinjstva Tijane Ajfon: "Tata je varao majku sa radnicama"

"Išla sam na more sa ljubavnicom mog oca": Šok detalji iz detinjstva Tijane Ajfon: "Tata je varao majku sa radnicama"

Blic 27.02.2024
Nekadašnja rijaliti učesnica Tijana Maksimović poznatija svima kao Tijana Ajfon gostovala je u jednoj emisiji gde je kao nikada do sada pričala o detaljima iz svog života, odrastanja otkrivši detalje za koje mnogi ne znaju. Kada je voditelj zamolio… »

Vesti dana »