Povezane vesti
Tenis najteži sport na svetu?
Sportske.net 27.02.2024
Uvek je svakom svoja muka najteža. Tako je i sa teniserom Frensisom Tijafoom koji tvrdi da je sport koji on igra najteži od svih. "Tenis je najteži sport na svetu. To odgovorno tvrdim“, rekao je Tijafo, trenutno 16. igrač sveta. On za svoju tvrdnju ima… »
Tijafo brutalan: "Tenis je najteži sport na svetu"
Večernje novosti 27.02.2024
Američki teniser, Frensis Tijafo, trenutno 16. igrač sveta, imao je zanimljivu izjavu o tome koliko je teško igrati tenis. FOTO. EPA Po mišljenju Amerikanca ne postoji nijedan teži sport na planeti. - Tenis je najteži sport na svetu. To odgovorno tvrdim… »
„Tenis je najteži sport na svetu“
Sport klub 27.02.2024
Frensis Tijafo, trenutno 16.igrač sveta, imao je zanimljivu opservaciju o tome koliko je teško igrati tenis. Po mišljenju Amerikanca ne postoji nijedan teži sport na planeti. „Tenis je najteži sport na svetu. To odgovorno tvrdim“, rekao je Tijafo. Svoju… »
Vesti dana »
Probudite se uz Euronews Jutro: Slučaj Jelene Kleut i blokade Filozofskog fakulteta u Novom Sadu
Euronews pre 37 minutajoš 45 povezanih
Počeo samit evropskih lidera, Fico žestoko ispozivao skup! Vanredno zasedanje u Briselu zbog tenzija Amerike i Evrope, Ursula predstavlja Mapu prosperiteta!
Kurir pre 2 minutajoš 36 povezanih






