Povezane vesti

„Ne bih crveneo u licu kao Obradović i još ga čujem kako viče na mene, ali zbog njega ću doći u Srbiju“

„Ne bih crveneo u licu kao Obradović i još ga čujem kako viče na mene, ali zbog njega ću doći u Srbiju“

Nova 27.02.2024
Nekadašnji košarkaš Fenerbahčea Ekpe Judo podsetio se igračkih dana i Željka Obradovića kao trenera. Pričao je i o Bogdanu Bogdanoviću koji sada igra kod njega u Atlanti Hoks, jer je Judo deo stručnog štaba Kvina Snajdera. Judo i Bogdan su kao… »
"Otišao sam tamo zbog Miloša Teodosića!" Slavni košarkaš otkrio: Nebitna je liga, on je najbolji!

"Otišao sam tamo zbog Miloša Teodosića!" Slavni košarkaš otkrio: Nebitna je liga, on je najbolji!

Mondo 27.02.2024
Nekadašnji košarkaš Ekpe Judo otkrio da je zbog Miloša Teodosića izabrao Virtus. Nekadašnji košarkaš Ekpe Judo otkrio da je zbog Miloša Teodosića izabrao Virtus. Nekadašnji košarkaš Ekpe Judo osvojio je Evroligu u dresu Fenerbahčea i Evrokup… »
"Idem u Srbiju da učim od Obradovića!" Bivši košarkaš otkrio: Još ga čujem kako se dere šta da radimo!

"Idem u Srbiju da učim od Obradovića!" Bivši košarkaš otkrio: Još ga čujem kako se dere šta da radimo!

Mondo 27.02.2024
Željko Obradović je imao presudan uticaj na karijeru bivšeg centra, a Ekpe Judo i dalje želi da uči. Željko Obradović je imao presudan uticaj na karijeru bivšeg centra, a Ekpe Judo i dalje želi da uči. Nekadašnji košarkaš Fenerbahčea i… »

Vesti dana »