Povezane vesti

Bebo, mi smo partneri u zločinu, sećaš se! Blogerka i ubijeni "škaljarac" bili u centru skandala! "kad je izdao zijada sve…

Bebo, mi smo partneri u zločinu, sećaš se! Blogerka i ubijeni "škaljarac" bili u centru skandala! "kad je izdao zijada sve…

Kurir 27.02.2024
Edmond Mustafa (29) pripadnik "škaljarskog klana" koji je brutalno ubijen u centru Bara kada ga je navodno, iz automatske puške izrešetao drug iz istog klana, Dino Ibrahimović (27), bio je u dugogodišnjoj vezi sa crnogorskom blogerkom Vasilisom… »
Lepa Vasilisa i ubijeni "škaljarac" bili u vezi! Blogerka se našla u centru skandala - "Bebo, mi smo partneri u zločinu"

Lepa Vasilisa i ubijeni "škaljarac" bili u vezi! Blogerka se našla u centru skandala - "Bebo, mi smo partneri u zločinu"

Mondo 27.02.2024
Ubijeni Edmond Mustafa bio je u vezi sa poznatom crnogorskom blogerkom Vasilisom Nurković. Ubijeni Edmond Mustafa bio je u vezi sa poznatom crnogorskom blogerkom Vasilisom Nurković. Ubistvo pripadnika "škaljarskog klana" Edmonda Mustafe (29) uznemirilo… »
Ubijenog škaljarca nišanili i njegovi zbog veze s blogerkom: Vasilisi ubili muža u Španiji, Mustafi pretili zbog nje! Crna…

Ubijenog škaljarca nišanili i njegovi zbog veze s blogerkom: Vasilisi ubili muža u Španiji, Mustafi pretili zbog nje! Crna…

Kurir 27.02.2024
Edmond Mustafa, navodni pripadnik škaljarskog klana, koji je jutros ubijen u centru Bara, pominjao se u Skaj prepisci koju su tokom 2020. razmenjivali vođa kavačkog klana Radoje Zvicer i policajci koji se sumnjiče da su radili za njega, a u kojoj… »

Vesti dana »