Povezane vesti

Trener Efesa se prisetio kecmanove trojke: ‘Svako ima neke traume iz detinjstva, imam i ja jednu!’ (video)

Trener Efesa se prisetio kecmanove trojke: ‘Svako ima neke traume iz detinjstva, imam i ja jednu!’ (video)

Hot sport 27.02.2024
Nekima velika trauma, a nekima najlepše sećanje. Duel Cibone i Partizana u okviru velikog finala ABA lige 2010. godine ostao je upamćen kao verovatno najludji završetak jedne finalne serije. Uoči duela Partizana i Efesa, trener turskog tima Tomislav… »
Odlične vesti za Partizan pred Efes: U tim se vratio jedan od ključnih igrača! (foto)

Odlične vesti za Partizan pred Efes: U tim se vratio jedan od ključnih igrača! (foto)

Hot sport 27.02.2024
‘Grobari’ mogu da odahnu. Košarkaši Partizana igraju protiv Anadolu Efesu u četvrtak od 20:30 u okviru 27. kola Evrolige u ‘Štark areni’. Svaki naredni meč za izabranike Željka Obradovića biće kao veliko finale ako hoće plasman u plej-in… »
„Svako dete ima neku traumu, a moja je Dule Kecman“

„Svako dete ima neku traumu, a moja je Dule Kecman“

Sport klub 27.02.2024
Četrnaest godina u jednom klubu. Devetorica trenera su se u tom periodu promenila (neki su bili i po dva puta), a Tomislav Mijatović nigde nije mrdao. Postao je sinonim za Efes, čovek od velikog poverenja rukovodstva kluba i na koncu, odnedavno, prvi… »
Partizan jači za ''Smajlija'' protiv Efesa, sprema se za trojkašku seriju!

Partizan jači za ''Smajlija'' protiv Efesa, sprema se za trojkašku seriju!

Sportske.net 27.02.2024
Pauza zbog utakmica nacionalnih timova je završena i za par dana ćemo ponovo uživati u evroligaškim spektaklima. S obzirom na seriju loših rezultata u prethodnih mesec dana, za Partizan će predstojeći duel sa Efesom imati ogroman značaj, kako bi… »
Mića Berić: 20.000 navijača Partizana pokazaće da je Željko nedodirljiv

Mića Berić: 20.000 navijača Partizana pokazaće da je Željko nedodirljiv

Nova 27.02.2024
Miroslav Berić, legendarni košarkaš, istakao je da će Željko Obradović na meču Partizana i Efesa u 27. kolu Evrolige u četvrtak od 20.30 imati najveću podršku ove sezone. Još jedan „ Pick and roll“ vrteli smo na našem portalu, u studiju je… »

Vesti dana »