Povezane vesti

Užas u komšiluku: Majka učenice napala njenu vršnjakinju kod dvorišta škole, devojčica ima potres mozga

Užas u komšiluku: Majka učenice napala njenu vršnjakinju kod dvorišta škole, devojčica ima potres mozga

Nova 28.02.2024
Devojčica (14) iz Mađarske teško je povređena kada ju je napala majka druge učenice nedaleko od dvorišta škole. Napadu je prethodila svađa i guranje dve devojčice. Majka jedne od njih, kada je čula da joj je ćerka imala probleme, došla je u… »
"Ti ćeš da mi biješ dete, SAD ću creva da Ti prospem": Majka ispred škole brutalno isprebijala devojčicu koja joj…

"Ti ćeš da mi biješ dete, SAD ću creva da Ti prospem": Majka ispred škole brutalno isprebijala devojčicu koja joj…

Blic 28.02.2024
Devojčica (14) iz Mađarske teško je povređena kada ju je napala majka druge učenice nedaleko od dvorišta škole. Brutalnom napadu prethodila je svađa i gurkanje dve devojčice. Majka jedne od njih, kada je čula da joj je ćerka imala probleme… »
Majka učenice brutalno isprebijala drugu devojčicu u blizini škole: "Ti ćeš meni, creva ću ti prosuti"

Majka učenice brutalno isprebijala drugu devojčicu u blizini škole: "Ti ćeš meni, creva ću ti prosuti"

Telegraf 28.02.2024
Upozorenje: Tekst sadrži uznemirujuće detalje. Devojčica (14) iz Mađarske teško je povređena kada ju je napala majka druge učenice nedaleko od dvorišta škole. Brutalnom napadu prethodila je svađa i naguravanje dve devojčice. Majka jedne od… »

Vesti dana »