Povezane vesti

"Đavo lično dolazi po svoje" Ubijeni "škaljarac" hteo da otkrije koga je sve škaljarski klan ubio! Sve počelo od ubistva…

"Đavo lično dolazi po svoje" Ubijeni "škaljarac" hteo da otkrije koga je sve škaljarski klan ubio! Sve počelo od ubistva…

Kurir 28.02.2024
Likvidirani Edmond Mustafa bio je već uveliko poznat policiji, a takođe godinama unazad punio je stranice crne hronike. Član škaljarskog klana bio je hapšen ranije zbog krivičnih dela nasilja, iznude, nedozvoljenog držanja oružja. Međutim, kako… »
"Ono što se zapetlja u crnoj gori, rešavaće se na drugom mestu" Spasić: Istraga Mustafinog ubistva proveriće i UMEŠANU…

"Ono što se zapetlja u crnoj gori, rešavaće se na drugom mestu" Spasić: Istraga Mustafinog ubistva proveriće i UMEŠANU…

Kurir 28.02.2024
Edmond Mustafa, nekadašnji pripadnik škaljarskog klana, ubijen je juče u jutarnjim časovima u centru Bara. Na njega je pucao muškarac s motora u pokretu, koji je istog dana identifikovan i uhapšen. Više o detaljima ovog slučaja, za Kurir… »
"Hoćete me ubiti vi, hoće kavčani, hoće moji što sam u vezi sa zijadovom ženom": Likvidirani Mustafa iz Bara znao da je…

"Hoćete me ubiti vi, hoće kavčani, hoće moji što sam u vezi sa zijadovom ženom": Likvidirani Mustafa iz Bara znao da je…

Kurir 28.02.2024
Edmond Mustafa izrešetan je juče u Baru, a uhapšen je Dino Ibrahimović, s kojim je žrtva bila veoma bliska. Pominju se dva moguća motiva. Edmond Mustafa (29), koji je važio za osobu blisku škaljarskom klanu, ubijen je juče oko 9.20 u centru Bara… »
Škaljarci ubili opasnog svedoka? Šta se krije iza brutalne likvidacije Mustafe: Znao je ko je naručio i izvršio 11 ubistava

Škaljarci ubili opasnog svedoka? Šta se krije iza brutalne likvidacije Mustafe: Znao je ko je naručio i izvršio 11 ubistava

Blic 28.02.2024
Crnogorska policija utvrđuje da li su pripadnici škaljarskog kriminalnog klana juče ubili Edmonda Mustafu (29) kako bi sprečili da pred istražiteljima progovori o njihovim zajedničkim kriminalnim akcijama, u kojima je navodno učestvovao donedavno… »
„U paranoju je žešću ovaj kreten, imamo li mogućnosti u Bar đe mu je kuća jednu kašikaru bačit, da prelomi“…

„U paranoju je žešću ovaj kreten, imamo li mogućnosti u Bar đe mu je kuća jednu kašikaru bačit, da prelomi“…

Nova 28.02.2024
Crnogorska policija saopštila je da je uhapsila Dina Ibrahimovića (28), koji se sumnjiči da je jutros u Baru brutalno likvidirao Edmonda Mustafu (29), koji slovi za člana škaljarskog klana. Ubijeni Mustafa odranije je poznat široj javnosti, a… »
Škaljarci likvidirali svog plaćenika zbog ovoga? Ubijeni Mustafa bio opasni svedok čak 11 zločina, od mafije nije mogao…

Škaljarci likvidirali svog plaćenika zbog ovoga? Ubijeni Mustafa bio opasni svedok čak 11 zločina, od mafije nije mogao…

Kurir 28.02.2024
Osumnjičeni za ubistvo škaljarca Edmonda Mustafe, Dino Ibrahimović, uhapšen je ubrzo nakon počinjenog zločina u Baru. Naime, Mustafa je godinama unazad govorio da zna ko je od pripadnika njegovog klana odgovoran za 11 ubistava, stoga istražitelji… »
Mustafu ubili škaljarci jer je bio opasan svedok? Šta se krije iza brutalne likvidacije u Baru

Mustafu ubili škaljarci jer je bio opasan svedok? Šta se krije iza brutalne likvidacije u Baru

Telegraf 28.02.2024
Mustafa je godinama javno govorio da zna ko je od pripadnika njegovog klana odgovoran za 11 ubistava. Crnogorska policija utvrđuje da li su pripadnici škaljarskog kriminalnog klana juče ubili Edmonda Mustafu kako bi sprečili da pred istražiteljima… »

Vesti dana »