Povezane vesti

Od sviranja violine na pijaci do velike scene! Zorja sve oduvala nastupom na pze, a put do uspeha nije bio lak

Od sviranja violine na pijaci do velike scene! Zorja sve oduvala nastupom na pze, a put do uspeha nije bio lak

Mondo 28.02.2024
Zorja Pajić, koja je na "Pesmi za Evroviziju" s pesmom "Lik u ogledalu" sve oduševila, nekada je jedva sastavljala kraj s krajem. Zorja Pajić, koja je na "Pesmi za Evroviziju" s pesmom "Lik u ogledalu" sve oduševila, nekada je jedva sastavljala kraj s… »
"Svirala sam na pijaci za 600 dinara" Zorja Pajić imala težak život: Izašla sam s violinom na ulicu, bilo je minus 10!

"Svirala sam na pijaci za 600 dinara" Zorja Pajić imala težak život: Izašla sam s violinom na ulicu, bilo je minus 10!

Kurir 28.02.2024
Zorja Pajić, koja je na "Pesmi za Evroviziju" s pesmom "Lik u ogledalu" sve oduševila, nekada je jedva sastavljala kraj s krajem. Tokom školovanja pevačica, koja se na sceni pojavila kroz takmičenje "Zvezde Granda", zarađivala je svirajući na ulici… »
"Ne znam, zaista..." Zorja prošla u finale i progovorila o jk, a izjava o Grandu sve je zbunila

"Ne znam, zaista..." Zorja prošla u finale i progovorila o jk, a izjava o Grandu sve je zbunila

Kurir 28.02.2024
Zorja Pajić plasirala se u finale " Pesme za Evroviziju 2024" numerom "Lik u ogledalu", a sve vreme bila je sjajno raspoložena. - Tresla sam se. Jako sam srećna što mogu da radim ono što volim i kako volim. Ja sam najsrećnija osoba na svetu - rekla… »
Devera Zorje Pajić gledate svake večeri na TV-u, a on joj je spremao večerašnju koreografiju: "Noćima sam mozgao, sklapao…

Devera Zorje Pajić gledate svake večeri na TV-u, a on joj je spremao večerašnju koreografiju: "Noćima sam mozgao, sklapao…

Blic 27.02.2024
Zorja Pajić nastupala je večeras na "Pesmi za Evriviziju" sa numerom "Lik u ogledalu" . Zorju Pajić smo upoznali 2021. godine kroz takmičenje “Zvezde Granda”, godinu dana kasnije pevačica se prijavila za “Pesmu za Evroviziju”. - Bila sam… »

Vesti dana »