Povezane vesti

"Ja sam to uradio": Albanski narko-diler svoju ćerku osam puta izbo nožem, a posle njegove izjave svima se sledila krv u…

"Ja sam to uradio": Albanski narko-diler svoju ćerku osam puta izbo nožem, a posle njegove izjave svima se sledila krv u…

Kurir 28.02.2024
Ubica i osuđeni trgovac heroinom Petrit Lekaj izbo je osam puta nožem svoju 20-godišnju ćerku u naletu besa kada se razljutio jer je ona išla na žurke, nije dolazila kući na vreme i jer je konzumirala drogu, saopštio je Vrhovni sud Južne… »
Sabrinu (20) na brutalan način ubio otac Albanac: Isplivao jeziv snimak: Počeo sam da je ubadam, ponašala se užasno

Sabrinu (20) na brutalan način ubio otac Albanac: Isplivao jeziv snimak: Počeo sam da je ubadam, ponašala se užasno

Blic 28.02.2024
Sabrina Lekaj (20) pronađena je mrtva na prednjem sedištu automobila marke "Mercedes" u australijskom Adelejdu 2019. godine. Devojku je u naletu besa ubio otac Petrit Lekaj, inače osuđeni narko-diler. Sada je objavljen snimak razgovora između njega i… »
Albanac narko-diler ubio ćerku (20) jer nije došla kući na vreme: Isplivao snimak - šaputao jezive reči

Albanac narko-diler ubio ćerku (20) jer nije došla kući na vreme: Isplivao snimak - šaputao jezive reči

Mondo 28.02.2024
Albanac je ubio svoju ćerku u naletu besa, jer mu se nije dopao život koji je vodila. Albanac je ubio svoju ćerku u naletu besa, jer mu se nije dopao život koji je vodila. Ubica i osuđeni trgovac heroinom Petrit Lekaj izbo je osam puta nožem svoju… »

Vesti dana »