Povezane vesti

„Luka, Luka, samo Luka – muka mi je od stalnog pljuvanja istih“: Prepelič zagrmeo, objasnio zašto neki igrači žele da…

„Luka, Luka, samo Luka – muka mi je od stalnog pljuvanja istih“: Prepelič zagrmeo, objasnio zašto neki igrači žele da…

Nova 28.02.2024
Košarkaška reprezentacija Slovenije sa dve pobede otvorila je kvalifikacije za Evropsko prvenstvo naredne godine. Slovenija je savladala najpre Ukrajinu, pa Izrael i još jednom pokazala da u svom timu ima još mnogo kvalitetnih igrača, a ne samo Luku… »
Kapitenu Slovenije muka od veličanja Dončića

Kapitenu Slovenije muka od veličanja Dončića

Sportski žurnal 28.02.2024
Klemen Prepelič progovorio o nepravednom isticanju NBA zvezde i kad ne igra za reprezentaciju. Kapiten slovenačke košarkaške reprezentacije Klemen Prepelič, iako su kvalifikacije za Evrobasket 2025. otvorene pobedama nad Ukrajinom (87:73) i Izraelom… »
‘Luka, Luka i samo Luka’: Reprezentativci Slovenije ogorčeni!

‘Luka, Luka i samo Luka’: Reprezentativci Slovenije ogorčeni!

Hot sport 28.02.2024
‘Bez njih Slovenija ne bi videla Luku na velikim takmičenjima.’ Reprezentacija Slovenija važi za jednu od najboljih selekcija u Evropi, a imaju i vrhunske igrače među kojima se najviše ističe Luka Dončić. Međutim, ni u tom nacionalnom timu… »
Prepelič o Dončiću: Luka, Luka i opet Luka… Muka mi je više!

Prepelič o Dončiću: Luka, Luka i opet Luka… Muka mi je više!

Sport klub 28.02.2024
Slovenija je odlično otvorila kvalifikacije za Evrobasket. U prvom susretu Slovenci su savladali Ukrajinu u Kopru sa 87:73, a u drugom Izrael 88:79. Slovenija će 22. i 25. novembra igrati sa Portugalom i prvi je favorit grupe. Naravno u ove dve utakmice… »
Prepelič ljutito na novinara: "Dosta o Luki, zbog 'pljuvanja' mnogi razmišljaju da ne igraju za reprezentaciju!"

Prepelič ljutito na novinara: "Dosta o Luki, zbog 'pljuvanja' mnogi razmišljaju da ne igraju za reprezentaciju!"

Sportske.net 28.02.2024
Pobede protiv Ukrajine i Izraela reprezentacije Slovenije u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo znače i da su "zmajčeki" blizu plasmana na veliko takmičenje, ali ne govori se o tome u Sloveniji, već o izjavi Klemena Prepeliča. On je bio besan na… »
Frka u Sloveniji! Igrači neće da nastupaju za reprezentaciju, sve im se smučilo zbog Luke Dončića

Frka u Sloveniji! Igrači neće da nastupaju za reprezentaciju, sve im se smučilo zbog Luke Dončića

Večernje novosti 28.02.2024
Slovenci su ostvarili dve pobede na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, ali je opet prvo pitanje bilo vezano za Luku Dončića. FOTO: FIBA.Basketball Zvezda Dalasa jeste glavni igrač, ali ostalim momcima su dosadile te priče, pogotovo kada… »

Vesti dana »