Povezane vesti

Protesti u Zvečanu i Štrpcu zbog teške situacije nakon odluke Prištine o dinaru

Protesti u Zvečanu i Štrpcu zbog teške situacije nakon odluke Prištine o dinaru

Politika 28.02.2024
ZVEČAN - Građani Zvečana i Štrpca okupili su se danas kako bi ukazali na sve težu situaciju sa podizanjem novca koja ne uspevaju da podignu, zbog odluke Prištine da zabrani upotrebu dinara na Kosovu i Metohiji. Oko stotinak građana Zvečana okupilo… »
"Ne znamo dokle ćemo moći ovako": Protest Srba u Zvečanu i Štrpcu zbog teške situacije nakon ukidanja dinara na Kosovu

"Ne znamo dokle ćemo moći ovako": Protest Srba u Zvečanu i Štrpcu zbog teške situacije nakon ukidanja dinara na Kosovu

Blic 28.02.2024
Građani Zvečana i Štrpca okupili su se danas kako bi ukazali na sve težu situaciju sa podizanjem novca koja ne uspevaju da podignu, zbog odluke Prištine da zabrani upotrebu dinara na Kosovu i Metohiji. Oko stotinak građana Zvečana okupilo se ispred… »
U Zvečanu i Štrpcu skupovi zbog teške situacije nakon odluke Prištine o dinaru

U Zvečanu i Štrpcu skupovi zbog teške situacije nakon odluke Prištine o dinaru

Sputnik 28.02.2024
Građani Zvečana i Štrpca okupili su se kako bi ukazali na sve težu situaciju sa podizanjem novca koja ne uspevaju da podignu, zbog odluke Prištine da zabrani upotrebu dinara na Kosovu i Metohiji. Oko stotinak građana Zvečana okupilo se ispred… »
Kako se snalazim? Nikako! Srbi u Zvečanu ne mogu do svojih plata i penzija: Ponekad uzmemo po 5.000, mi smo okupirani (video)

Kako se snalazim? Nikako! Srbi u Zvečanu ne mogu do svojih plata i penzija: Ponekad uzmemo po 5.000, mi smo okupirani (video)

Kurir 28.02.2024
Uredba tzv. centralne banke Kosova kojom se zabranjuje dinar za posledicu ima velike gužve ispred ekspozitura Banke Poštanske štedionice na čitavom Severu Kosova. Redovi su i danas u Zvečanu, gde okupljeni građani – radnici javno komunalnog… »
Kurtijev teror se nastavlja! Mladi iz Štrpca zaposleni preko programa "Moja prva plata" okupili se zbog ukidanja dinara

Kurtijev teror se nastavlja! Mladi iz Štrpca zaposleni preko programa "Moja prva plata" okupili se zbog ukidanja dinara

Alo 28.02.2024
Mladi ljudi iz opštine Štrpce koji su zaposleni preko programa "Moja prva plata" okupili su se danas ispred Pošte u nadi da će moći da podignu svoja primanja. Iako su im plate uplaćene na račune, nažalost, ovi mladi ljudi nisu bili u mogućnosti… »

Vesti dana »