Повезане вести
Српску проју „Си-Ен-Ен" ставио на Листу најбољих хлебова на свету
РТС 28.02.2024
Наша проја нашла се на листи 50 најбољих хлебова на свету по оцени америчке телевизијске мреже Си-Ен-Ен, где се наводи да је реч о врсти кукурзног хлеба који се служи топао, директно из фуруне, као неизоставни пратилац гулаша… »
Од Србије до светске славе: Међу најбољим хлебовима на свету и један српски традиционални специјалитет
Нова 28.02.2024
Српска проја нашла се на ЦНН-овој листи 50 најбољих хлебова на свету. Чувена америчка ТВ мрежа описује је као „омиљеног пратиоца раскошног гулаша од меса“. Пекар Марко Драгићевић унеће мирис проје у наш студио доноси, дајемо му… »
Српско „сиротињско јело“ на ЦНН листи најбољих на свету
Нова 28.02.2024
Америчка телевизијска мрежа ЦНН уврстила је српску проју на листу 50 најбољих хлебова на свету - ово "сиротињско јело" представљено је као „омиљени пратилац раскошних гулаша од меса“. „Топли парчићи српске проје, или… »
Вести дана »
Софронијевић: За легализацију од јуче пријављено више од 45.000 објеката
Данас пре 4 сатијош 1 повезана
Студенти Правног факултета обележили годину дана од почетка блокаде овог факултета: Говор испред Председништва, подршка тужиоцима
Данас пре 2 сатајош 1 повезана
Измене у овом делу града све до фебруара следеће године: Ове линије мењају трасу
Курир пре 28 минутајош 1 повезана
Пијан ударао сестру у главу, па насрнуо на оца: Ужас у Обреновцу, мушкарац (29) ухапшен због породичног насиља
Блиц пре 5 сатијош 3 повезане




