Povezane vesti

"Prava istina se još ne zna" Trener ubijenog MMA borca: Goloruk je stao pred njih i branio našeg Stefana! Bio mi je kao sin

"Prava istina se još ne zna" Trener ubijenog MMA borca: Goloruk je stao pred njih i branio našeg Stefana! Bio mi je kao sin

Kurir 28.02.2024
Stefan Savić (23), reprezentativac Srbije u MMA i osvajač bronzane medalje na svetskom prvenstvu, ubijen je u noći između subote i nedelje u Beogradu. Njegov trener, Borislav Ćosić navodi da o Stefanu, njegovom razvoju i uspesima može uvek da… »
"Branio je slabije i imao velike planove"! Trener ubijenog MMA borca: Istina se još ne zna, ne verujem nikome

"Branio je slabije i imao velike planove"! Trener ubijenog MMA borca: Istina se još ne zna, ne verujem nikome

Mondo 28.02.2024
Ispovest trenera ubijenog MMA borca. Ispovest trenera ubijenog MMA borca. Stefan Savić (23), reprezentativac Srbije u MMA i osvajač bronzane medalje na svetskom prvenstvu, ubijen je u noći između subote i nedelje u Beogradu. Njegov trener, Borislav… »
„Bio mi je kao dete, odrastao je u mojoj kući, imali smo plan da dođemo do svetskog zlata“: Potresna ispovest trenera…

„Bio mi je kao dete, odrastao je u mojoj kući, imali smo plan da dođemo do svetskog zlata“: Potresna ispovest trenera…

Nova 28.02.2024
Stefan Savić (23), reprezentativac Srbije u MMA i osvajač bronzane medalje na svetskom prvenstvu, izgubio je život u noći između subote i nedelje u Beogradu. Njegov trener, Borislav Ćosić navodi za Nova.rs da o Stefanu, njegovom razvoju i uspesima… »

Vesti dana »