Povezane vesti

Vučić: Nismo potpisali nikakve sporazume sa Zelenskim

Vučić: Nismo potpisali nikakve sporazume sa Zelenskim

Politika 29.02.2024
Predsednik Vučić je podsetio da je Srbija bila pod sankcijama skoro deceniju i da mi odlično znamo kako je to funkcionisalo. Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da u Tirani, na samitu Ukrajina - Jugoistočna Evropa, Srbija nije potpisala… »
Vučić: Nismo potpisali nikakve sporazume sa Zelenskim o municiji i oružju

Vučić: Nismo potpisali nikakve sporazume sa Zelenskim o municiji i oružju

RTS 29.02.2024
Srbija nije potpisala nikakve aranžmane i sporazume sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim o saradnji u vezi sa oružjem i minicijom, kaže predsednik Aleksandar Vučić. Ističe da se Srbija do sada nije usaglašavala sa aktima EU, poput onog… »
Zelenski: Hvala Srbiji na podršci našem suverenitetu i dobrodošlici Ukrajincima koji su pobegli od rata

Zelenski: Hvala Srbiji na podršci našem suverenitetu i dobrodošlici Ukrajincima koji su pobegli od rata

Politika 29.02.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je juče da je glas Srbije sa poštovanjem slušan na samitu Ukrajina-Jugoistočna Evropa u Tirani, kao i da je sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim imao do sada najotvoreniji razgovor. „Čini mi se da je… »
Predsednik: Nismo potpisali nikakve sporazume sa Zelenskim o municiji i oružju

Predsednik: Nismo potpisali nikakve sporazume sa Zelenskim o municiji i oružju

RTV 29.02.2024
TIRANA - Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da u Tirani, na samitu Ukrajina - Jugoistočna Evropa, Srbija nije potpisala nikakave aranžmane i sporazume sa predsednikom Ukrajine Volodimirom Zelenskim o saradnji u vezi sa oružjem i minicijom… »
Beograd spreman da sa Prištinom razgovara o svakom pitanju

Beograd spreman da sa Prištinom razgovara o svakom pitanju

RTV 29.02.2024
TIRANA - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je Beograd spreman da razgovara sa Prištinom o svakom pitanju, uključujući i ono vezano za odluku o ukidanju korišćenja dinara na KiM, a koju su, kako je naglasio, osudili svi… »
Vučić: Nismo potpisali nikakve sporazume sa Zelenskim o municiji i oružju

Vučić: Nismo potpisali nikakve sporazume sa Zelenskim o municiji i oružju

Vesti online 29.02.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da u Tirani, na samitu Ukrajina – Jugoistočna Evropa, Srbija nije potpisala nikakve aranžmane i sporazume sa predsednikom Ukrajine Vladimirom Zelenskim o saradnji u vezi sa oružjem i minicijom. – Ne… »
Vučić o susretu sa Zelenskim: "Imali smo najotvoreniji sastanak do sada"

Vučić o susretu sa Zelenskim: "Imali smo najotvoreniji sastanak do sada"

EurActiv 29.02.2024
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić sastao se sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim, a sastanak ocenio "najotvorenijim do sada" Aleksandar Vučić, koji se u Tirani na Samitu Ukrajina–Jugoistočna Evropa sastao sa ukrajinskim predsednikom… »
Zelenski nakon sastanka sa Vučićem: Hvala Srbiji na podršci suverenitetu i humanitarnoj pomoći (video)

Zelenski nakon sastanka sa Vučićem: Hvala Srbiji na podršci suverenitetu i humanitarnoj pomoći (video)

Pravda 29.02.2024
Predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski sastao se juče sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Tirani. O tome kako je izgledao njihov susret i o čemu su razgovarali Zelenski je pisao na svom nalogu „Iks“. - Sastao sam se sa predsednikom… »
Zelenski zahvalio Vučiću: Da li Srbija naoružava Ukrajinu?

Zelenski zahvalio Vučiću: Da li Srbija naoružava Ukrajinu?

Vreme 29.02.2024
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski pozvao je Srbiju i komšiluk da zajedno sa Ukrajinom proizvode municiju. Vučić je rekao – videćemo. No, već dugo je javna tajna da srpska artiljerijska municija mnogo pomaže Ukrajincima na frontu. Ukrajinski… »
Zelenski o sastanku sa Vučićem: Zahvalio sam Srbiji na podršci Ukrajini

Zelenski o sastanku sa Vučićem: Zahvalio sam Srbiji na podršci Ukrajini

Danas 29.02.2024
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je večeras u Tirani da je na sastanku sa predsednikom Aleksandrom Vučićem zahvalio Srbiji na podršci suverenitetu i teritorijalnom integritetu Ukrajine, na humanitarnoj i finansijkoj pomoći i na… »
"Hvala Srbiji na humanitarnoj podršci": Zelenski se oglasio nakon sastanka sa Vučićem u Tirani (video)

"Hvala Srbiji na humanitarnoj podršci": Zelenski se oglasio nakon sastanka sa Vučićem u Tirani (video)

Blic 29.02.2024
Predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski sastao se danas sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem u Tirani. O tome kako je izgledao njihov susret i o čemu su razgovarali Zelenski je pisao na svom nalogu "Iks". - Sastao sam se sa predsednikom… »
Zelenski: Hvala Srbiji na podršci suverenitetu i teritorijalnom integritetu Ukrajine

Zelenski: Hvala Srbiji na podršci suverenitetu i teritorijalnom integritetu Ukrajine

Danas 28.02.2024
Zahvalio sam Srbiji na podršci suverenitetu i teritorijalnom integritetu Ukrajine, humanitarnoj i finansijskoj pomoći i na dobrodošlici Ukrajincima koji su pobegli od rata, napisao je večeras predsednik Ukrajine Volodimir Zelenski na društvenoj… »
Vučić o proizvodnji municije sa Ukrajinom: Moramo da sagledamo svoju poziciju

Vučić o proizvodnji municije sa Ukrajinom: Moramo da sagledamo svoju poziciju

Danas 28.02.2024
Srbija mora da sagleda svoju poziciju, ali je spremna da razgovara sa svim prijateljima, izjavio je večeras u Tirani predsednik Aleksandar Vučić, povodom predloga ukrajinskog predsednika Volodimira Zelenskog da zemlje Zapadnog Balkana proizvode… »

Vesti dana »