Povezane vesti

Brnabić: Nisam za nove izbore u Beogradu već da SNS formira vlast

Brnabić: Nisam za nove izbore u Beogradu već da SNS formira vlast

Beta 29.02.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je danas da se zalaže za to da Srpska napredna stranka (SNS) formira vlast u Beogradu, a ne za nove izbore u prestonici. "Ja sam za formiranje većine, jer postoji legitimitet. Ljudi su umorni od izbora. Prilično… »
Aleksandar Šapić na Trgu Nikole Pašića: Srećan sam što simbol grada nije fontana koja se nalazila na Trgu Marksa i…

Aleksandar Šapić na Trgu Nikole Pašića: Srećan sam što simbol grada nije fontana koja se nalazila na Trgu Marksa i…

Danas 29.02.2024
Predsednik privremenog organa Beoograda Aleksandar Šapić, obilazeći radove na rekonstrukciji Trga Nikole Pašića, rekao je je srećan što fontana koja se nalazila na Trgu Marska i Engelsa, odgovarajući na kritike o njenom uklanjanju. Šapić je… »
Kako izgleda rušenje fontane i radovi na Trgu Nikole Pašića? (FOTO, VIDEO)

Kako izgleda rušenje fontane i radovi na Trgu Nikole Pašića? (FOTO, VIDEO)

Danas 29.02.2024
Predsednik privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić obišao je danas radove na rekonstrukciji beogradskog Trga Nikole Pašića, što je bila prilika da i novinari proprate kako izgleda, između ostalog, i rušenje fontane na ovom trgu. Trg Nikole… »
Šapić: Nisam među onima koji vrše pritisak na Vučića, odluka o Beogradu do 3. marta

Šapić: Nisam među onima koji vrše pritisak na Vučića, odluka o Beogradu do 3. marta

Danas 29.02.2024
Predsednik privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić rekao je da nije među onima iz Srpske napredne stranke koji vrše pritisak na predsednika Republike Srbije Aleksandra Vučića da se formira beogradska većina sa dvoje odbornika sa liste „MI… »
"Ja sam za formiranje većine, ali moramo da se konsultujemo sa Vučićem" Premijerka Ana Brnabić o novim beogradskim izborima

"Ja sam za formiranje većine, ali moramo da se konsultujemo sa Vučićem" Premijerka Ana Brnabić o novim beogradskim izborima

Kurir 29.02.2024
Premijerka Srbije Ana Brnabić poručila je da se zalaže za formiranje vlasti u Beogradu a ne za nove izbore u prestonici. Premijerka Srbije rekla je za Informer da smatra da SNS treba da formira vlast u Beogradu i da ne treba da se ide na nove izbore u… »
Sutra je novi pokušaj konstituisanja Skupštine grada Beograda: Izbori ili većina u zadnji čas?

Sutra je novi pokušaj konstituisanja Skupštine grada Beograda: Izbori ili većina u zadnji čas?

Nova 29.02.2024
Novi izbori u Beogradu iz dana u dan sve su izvesniji. Ipak premijerka Srbije, čije reči je potvrdio i predsednik države, iznenadili su javnost izjavom da postoji navodni pritisak iz Srpske napredne stranke, da se konstitiuše vladajuća većina… »
Vučić: U petak ću rukovodstvu SNS izneti svoje mišljenje o formiranju vlasti u Beogradu

Vučić: U petak ću rukovodstvu SNS izneti svoje mišljenje o formiranju vlasti u Beogradu

Telegraf 29.02.2024
Vučić je podsetio da, ako do nedelje ne bude izabran predsednik Skupštine grada, onda se u roku od 45 do 60 dana ide na nove izbore, što znači 21. ili 28. aprila. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će sutra rukovodstvu Srpske napredne… »
Mali signali: Odluka o izbornoj drami u Beogradu pada u minut do 12: Neizvestan politički rasplet posle izveštaja odihr, ovo…

Mali signali: Odluka o izbornoj drami u Beogradu pada u minut do 12: Neizvestan politički rasplet posle izveštaja odihr, ovo…

Blic 29.02.2024
Izjavom da postoji ogroman pritisak od članova Srpske napredne stranke (SNS) da se ipak konstituiše većina u Skupštini grada Beograda premijerka Ana Brnabić pomutila je prognoze da je Beograd sve bliže izborima. Sagovornici “Blica” ocenjuju da… »
Brnabić: Legitimitet za formiranje većine u Beogradu „nije upitan“

Brnabić: Legitimitet za formiranje većine u Beogradu „nije upitan“

Danas 29.02.2024
Poverenica Srpske napredne stranke (SNS) za Beograd Ana Brnabić je danas izjavila da „velika većina“ članstva te stranke smatra da „nije upitan“ legitimitet za formiranje većine u novom sazivu Skupštini Grada Beograda. Brnabić koja je i… »

Vesti dana »