Povezane vesti

"Moja deca mene odgajaju i uče da budem najbolja" Martina o majčinstvu i svojim pačićima: Ne želim da izgubim sebe

"Moja deca mene odgajaju i uče da budem najbolja" Martina o majčinstvu i svojim pačićima: Ne želim da izgubim sebe

Kurir 29.02.2024
Martina Vrbos gostovala je u emisiji " Nije sve tako crno", autora i voditelja Jovane Matić Đokić, i govorila o svom životu potpuno iskreno i bez zadrške. Otkrila je deo detinjstva, odrastanja, majčinstva i dopustila da je publika upozna u pravom… »
Martina Vrbos podigla glas, a ovo je pozadina komentara o teya dori i breskvici: "Pametnom dosta da zna šta sam htela da…

Martina Vrbos podigla glas, a ovo je pozadina komentara o teya dori i breskvici: "Pametnom dosta da zna šta sam htela da…

Kurir 29.02.2024
Martina Vrbos u emisiji " Nije sve tako crno", autora i voditelja Jovane Matić Đokić, predstavila je sebe u pravom svetlu u otkrila kakva je iza kamera i u svoja četiri zida. Govorila je o svom životu, detinjstvu, umetnosti ali i prašini koju je… »
Ćerka sam Hrvatske majke, rodila sam dvoje srpske dece: Martinu u Hrvatskoj zovu srbos, a kolege je ne podržavaju

Ćerka sam Hrvatske majke, rodila sam dvoje srpske dece: Martinu u Hrvatskoj zovu srbos, a kolege je ne podržavaju

Mondo 29.02.2024
Martina Vrbos o poreklu, odnosima Srbije i Hrvatske i "urlanju uz Rastu pred diplomatama"! Martina Vrbos o poreklu, odnosima Srbije i Hrvatske i "urlanju uz Rastu pred diplomatama"! Pevačica Martina Vrbos gostovala je u emisiji "Nije sve tako crno"… »

Vesti dana »