Povezane vesti

Pol Pogba suspendovan na četiri godine zbog korišćenja dopinga

Pol Pogba suspendovan na četiri godine zbog korišćenja dopinga

Politika 29.02.2024
Francuski fudbaler nasumično je testiran posle utakmice Juventusa i Udinezea. Fudbaler Juventusa Francuz Pol Pogba suspendovan je na četiri godine zbog korišćenja dopinga, prenosi danas Rojters. Italijanski antidoping tribunal (NADO) suspendovao je… »
Pogba najavio žalbu i ponovio da nije koristio nedozvoljene supstance

Pogba najavio žalbu i ponovio da nije koristio nedozvoljene supstance

Danas 29.02.2024
Francuski fudbaler Pol Pogba najavio je da će se žaliti Sudu za sporsku arbitražu (CAS) u Lozani na četvorogodišnju suspenziju, ponovio je da nikada nije koristio nedozvoljene supstance i da će ispričati čitavu priču kada bude oslobođen… »
Šokiran sam, tužan i slomljen, žaliću se! Pogba se javio posle suspenzije i doping skandala: Sve mi je oduzeto

Šokiran sam, tužan i slomljen, žaliću se! Pogba se javio posle suspenzije i doping skandala: Sve mi je oduzeto

Mondo 29.02.2024
Pol Pogba će se žaliti na četvorogodišnju suspenziju. Pol Pogba će se žaliti na četvorogodišnju suspenziju. Pol Pogba (30) najavio je žalbu na četvorogodišnju suspenziju zbog doping skandala. Pao je na doping-testu 20. avgusta 2023. godine… »
Pol Pogba: Oduzeto mi je sve što sam izgradio u profesionalnoj karijeri

Pol Pogba: Oduzeto mi je sve što sam izgradio u profesionalnoj karijeri

Sportski žurnal 29.02.2024
Fudbaler rekao da nije svesno koristio nedozvoljena sredstva. Francuski fudbaler Pol Pogba demantovao je da je svesno ili namerno koristio doping i najavio žalbu na odluku Italijanskog antidoping tribunala (NADO), koji je ranije danas suspendovao igrača… »
Pogba najavio žalbu na četvorogodišnju zabranu fudbala: "Šokiran sam!"

Pogba najavio žalbu na četvorogodišnju zabranu fudbala: "Šokiran sam!"

Sportske.net 29.02.2024
Francuski fudbaler Pol Pogba najavio je danas da će se žaliti Sudu za sporsku arbitražu (CAS) u Lozani na četvorogodišnju suspenziju, ponovio je da nikada nije koristio nedozvoljene supstance i da će ispričati čitavu priču kada bude oslobođen… »
Pogba: ‘Uveren sam da je presuda nepravedna!’

Pogba: ‘Uveren sam da je presuda nepravedna!’

Hot sport 29.02.2024
‘Slomljeno mi je srce jer sve što sam gradio tokom profesionalne karijere mi je oduzeto.’ Fudbaler Juventusa, Pol Pogba suspendovan je na četiri godine zbog dopinga, pošto je prihvaćen zahtev antidoping tužilavštva. On je nakon utamice protiv… »
Pogba će podneti žalbu sudu: Oduzeto mi je sve što sam izgradio u profesionalnoj karijeri

Pogba će podneti žalbu sudu: Oduzeto mi je sve što sam izgradio u profesionalnoj karijeri

Dnevnik 29.02.2024
TORINO: Francuski fudbaler Pol Pogba demantovao je da je svesno ili namerno koristio doping i najavio žalbu na odluku Italijanskog antidoping tribunala (NADO), koji je ranije danas suspendovao igrača Juventusa na četiri godine zbog korišćenja… »
Oglasio se pol Pogba: Francuski fudbaler ne ide bez borbe, ovo je njegova poslednja nada

Oglasio se pol Pogba: Francuski fudbaler ne ide bez borbe, ovo je njegova poslednja nada

Večernje novosti 29.02.2024
Pol Pogba, slavni francuski fudbaler i prvak sveta s "petlovima" 2018. godine, koji je suspendovan na četiri godine zbog dopinga, podneće žalbu na ovu odluku. Foto: EPA-EFE/Alessandro Di Marco - Naravno da će se žaliti – prenose francuski mediji… »
Vlahovićeva poruka odjekuje: Dušan se oglasio nakon suspenzije Pola Pogbe

Vlahovićeva poruka odjekuje: Dušan se oglasio nakon suspenzije Pola Pogbe

Večernje novosti 29.02.2024
FRANCKUSKI vezista Pol Pogba suspendovan je na četiri godine zbog dopinga, a nakon celog skandala oglasio se i Dušan Vlahović. FOTO: Tanjug/AP Nakon što se ispostavilo da je Francuz pozitivan na doping testu nakon meča Juventus - Udineze, isto je… »
Pogbi suspenzija na 4 godine: Nisam se dopingovao, žaliću se

Pogbi suspenzija na 4 godine: Nisam se dopingovao, žaliću se

Sport klub 29.02.2024
Fudbaler Juventusa Pol Pogba sankcionisan je zbog pozitivnog doping testa suspenzijom u trajanju od četiri godine, saznaje italijanska "Republika". U septembru je objavljeno da je Pogba bio pozitivan na testosteron posle utakmice prvog kola italijanskog… »
Oglasio se Pogba nakon žestoke kazne: „Tek ću otkriti celu priču“, Vlahović mu momentalno poslao jaku poruku

Oglasio se Pogba nakon žestoke kazne: „Tek ću otkriti celu priču“, Vlahović mu momentalno poslao jaku poruku

Nova 29.02.2024
Pol Pogba, reprezentativac Francuske i fudbaler Juventusa, kažnjen je na četiri godine zabrane bavljenja fudbalom zbog dopinga, a nedugo po dobijanju informacije o kazni Francuz se oglasio porukom. „Saznao sam od Nacionalnog antidoping tribunala za… »
Pogba izbačen iz fudbala na četiri godine!

Pogba izbačen iz fudbala na četiri godine!

Vesti online 29.02.2024
Francuski fudbaler Pol Pogba suspendovan je na četiri godine, zbog doping afere. Pogba je posle meča protiv Udinezea u Seriji A 11. septembra bio pozitivan na testu, a pronađeni su mu povišeni nivoi testosterona. Okruženje Pogbe je tada reklo da je… »
Da li je ovo kraj: Pogbi četiri godine suspenzije

Da li je ovo kraj: Pogbi četiri godine suspenzije

Sportski žurnal 29.02.2024
Italijanski antidoping tribunal kaznio je Francuza zato što je bio pozitivan na testosteron. Francuz Pol Pogba (30) suspendovan je na četiri godine zbog korišćenja dopinga. Italijanski antidoping tribunal (NADO) suspendovao je igrača Juventusa na… »
Pol Pogba zbog dopinga suspendovan na četiri godine

Pol Pogba zbog dopinga suspendovan na četiri godine

Euronews 29.02.2024
Fudbaler Juventusa Francuz Pol Pogba suspendovan je na četiri godine zbog korišćenja dopinga, prenosi danas Rojters. Italijanski antidoping tribunal (NADO) suspendovao je igrača Juventusa na četiri godine na zahtev tužioca Fudbalskog saveza Italije… »
Brutalna kazna za svetskog šampiona, Vlahovićev saigrač možda više neće igrati fudbal

Brutalna kazna za svetskog šampiona, Vlahovićev saigrač možda više neće igrati fudbal

Nova 29.02.2024
Pol Pogba, reprezentativac Francuske i saigrač Dušana Vlahovića u Juventusu, suspendovan je na četiri godine zbog dopinga. Tu informaciju potvrdio je i čuveni italijanski novinar Fabricio Romano. Drogba je 11. septembra 2023. godine suspendovan nakon… »
Pogbi potvrđena žestoka kazna zbog dopinga!

Pogbi potvrđena žestoka kazna zbog dopinga!

Sportske.net 29.02.2024
Vezista Juventusa i francuske reprezentacije Pol Pogba suspendovan je na četiri godine zbog dopinga, prenose danas italijanski mediji. Ovu odluku doneo je italijanski antidoping tribunal, a nekoliko izvora u Italiji, uključujući Republiku i Skaj Sport… »
Četiri godine bez fudbala zbog dopinga: Da li testosteron svira kraj karijere Pola Pogbe?

Četiri godine bez fudbala zbog dopinga: Da li testosteron svira kraj karijere Pola Pogbe?

Danas 29.02.2024
Francuski fudbalski internacionalac Pol Pogba (30) ima s italijanskim velikanom Juventusom ugovor do juna 2026, ali u sledeće četiri godine neće moći da igra. Dobio je dugu diskvalifikaciju iz fudbala zbog dopinga, upravo onoliko koliko je Antidoping… »
Da li je ovo kraj karijere za pogbu?: Četvorogodišnja suspenzija za Francuza!

Da li je ovo kraj karijere za pogbu?: Četvorogodišnja suspenzija za Francuza!

Hot sport 29.02.2024
Težak udarac. Fudbaler Juventusa, Pol Pogba suspendovan je na četiri godine zbog dopinga, pošto je prihvaćen zahteb antidoping tužilavštva, prenosi italijanski ‘Tutosport’. On je nakon utamice protiv Udinezea 20. avgusta bio pozitivan na… »
Trese se fudbal! Čuveni fudbaler i šampion sveta izbačen na 4 godine zbog dopinga!

Trese se fudbal! Čuveni fudbaler i šampion sveta izbačen na 4 godine zbog dopinga!

Kurir 29.02.2024
Francuski reprezentativac, Pol Pogba, suspendovan je na četiri godine zbog dopinga. Ovo bi vrlo lako mogao da znači i kraj karijere za proslavljenog fudbalera koji će 15. marta proslaviti 31. rođendan. Poslednju utakmicu Pogba je odigrao u septembru… »
Pogba izbačen iz fudbala na četiri godine! Imao višak testosterona posle utakmice sa Udinezeom

Pogba izbačen iz fudbala na četiri godine! Imao višak testosterona posle utakmice sa Udinezeom

Dnevnik 29.02.2024
Francuski fudbaler Pol Pogba suspendovan je na četiri godine, zbog doping afere. Pogba je posle meča protiv Udinezea u Seriji A 11. septembra bio pozitivan na testu, a pronađeni su mu povišeni nivoi testosterona. Okruženje Pogbe je tada reklo da je… »
Kraj karijere! Pogba suspendovan na četiri godine

Kraj karijere! Pogba suspendovan na četiri godine

Večernje novosti 29.02.2024
Fudbaler Juventusa Pol Pogba suspendovan je na četiri godine zbog dopinga, pošto je prihvaćen zahtev antidoping tužilaštva, prenosi italijanski ‘Tutosport’. FOTO: EPA-EFE/Robert Ghement / POOL On je nakon utamice protiv Udinezea 20. avgusta bio… »
Svetski šampion proteran iz fudbala! Pogba suspendovan zbog dopinga, dobio ogromnu kaznu

Svetski šampion proteran iz fudbala! Pogba suspendovan zbog dopinga, dobio ogromnu kaznu

Mondo 29.02.2024
Pol Pogba je suspendovan na četiri godine zbog doping skandala. Pol Pogba je suspendovan na četiri godine zbog doping skandala. Francuski fudbaler Pol Pogba (30) suspendovan je na četiri godine zbog dopinga, prenosi italijanska "Republika". Pogba je… »

Vesti dana »