Povezane vesti

5 Dana potrage za ubicama MMA borca: Izboli Stefana nasred ulice, pa odšetali kao da se ništa nije desilo: Ako ih vidite…

5 Dana potrage za ubicama MMA borca: Izboli Stefana nasred ulice, pa odšetali kao da se ništa nije desilo: Ako ih vidite…

Blic 29.02.2024
Ubice, Marko Daničić (23) i Vasilije Gačević (23), u noći između subote i nedelje, odšetali su iz Dunavske ulice nakon što su monstruozno ubili MMA borca, reprezentativca, Stefana Savića (23). Od njih već 5 dana nema ni traga ni glasa, a srpska… »
"Ja sam savke i nemam nameru da stanem" Ubice MMA borca sprečile velike planove, osvanule potresne reči (foto)

"Ja sam savke i nemam nameru da stanem" Ubice MMA borca sprečile velike planove, osvanule potresne reči (foto)

Mondo 29.02.2024
Škola borilačkih veština oglasila se na društvenim mrežama povodom ubistva MMA borca Stefana Savića. Škola borilačkih veština oglasila se na društvenim mrežama povodom ubistva MMA borca Stefana Savića. MMA borac Stefan Savić ubijen je ispred… »
"Ja sam Savke i nemam nameru da stanem!" Osvanule potresne reči o MMA borcu! Planove mu uništile ubice, a sad se kukavički…

"Ja sam Savke i nemam nameru da stanem!" Osvanule potresne reči o MMA borcu! Planove mu uništile ubice, a sad se kukavički…

Kurir 29.02.2024
"Voljenom bratu, drugu, učeniku i sinu." Škola borilaških veština na društvenim mrežama objavila je ove reči ispod fotografije Stefana Savića, velikog borca, mladog i talentovanog sportistu, koji je na brutalan način ubijen 25. februara 2024… »
U očima krvnika video smrt, trčao da se spasi, oni ga stigli i zverski ubili: Ovako je ubijen MMA borac Stefan

U očima krvnika video smrt, trčao da se spasi, oni ga stigli i zverski ubili: Ovako je ubijen MMA borac Stefan

Telegraf 29.02.2024
Motiv ubistva nije poznat. Stefan Savić(23), reprezentativac Srbije i osvajač bronzane medalje na svetskom prvenstvu u MMA ubijen je u nedelju (25.februara 2024. godine) na Dorćolu. Policija je identifikovala dvojicu mladića koji se dovode u vezu sa… »
"Nikada to nije koristio za demonstraciju sile": Ovo je priča o Stefanu Saviću, krvnički ubijenom MMA borcu: Ovako njegovi…

"Nikada to nije koristio za demonstraciju sile": Ovo je priča o Stefanu Saviću, krvnički ubijenom MMA borcu: Ovako njegovi…

Blic 29.02.2024
"Stefan Savić, bio je više od sportskog šampiona. Sa čistim srcem i dušom koja je zračila dobrotom, Stefan je bio oličenje hrabrosti i saosećanja. Stefan će u srcima onih koji su ga poznavali, zauvek ostati heroj". Ovo je priča o Stefanu… »

Vesti dana »