Povezane vesti

Vučić: Tajvan je Kina, zar hoćete da srušim sistem UN?

Vučić: Tajvan je Kina, zar hoćete da srušim sistem UN?

Vesti online 29.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ponovio je da je Tajvan – Kina i zapitao da li oni koji se ne slažu sa njegovim mišljenjem hoće da sruše sistem Ujedinjenih nacija. On je na pitanje novinara o pisanju pojedinih medija da će njegov stav po… »
Tajvan je Kina, šta je tu problem? Vučić: Hoćete da tako sutra ne smem da govorim o KiM i o rezolucijama UN

Tajvan je Kina, šta je tu problem? Vučić: Hoćete da tako sutra ne smem da govorim o KiM i o rezolucijama UN

Kurir 29.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se novinarima nakon Regionalnog samita u Tirani i govoreći o pisanju opozicionih medija povodom njegove izjave da je Tajvan deo Kine, on je zapitao šta je tu netačno. - Njima sam rekao da ću da odgovorim u… »
"Tajvan je Kina, šta je problem?" Aleksandar Vučić: Hoćete da mi kažete da ne smem da govorim o Kosovu i rezolucijama UN

"Tajvan je Kina, šta je problem?" Aleksandar Vučić: Hoćete da mi kažete da ne smem da govorim o Kosovu i rezolucijama UN

Mondo 29.02.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da smatra da je Tajvan deo Narodne Republike Kine i danas je pojasnio svoj stav. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da smatra da je Tajvan deo Narodne Republike Kine i danas je pojasnio svoj… »

Vesti dana »